Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek anyám normális,...

Szerintetek anyám normális, hogy 24 évesen szülő figyelő kémprogramot rak a gépemre, ami képernyőmentéseket csinál, a meglátogatott oldalaimat, meg az összes leütésemet?

Figyelt kérdés

Meg hogy mindezt az öcsémmel szövetkezve csinálja.


Ezeket ki is nyomtatják

Amikor nyertem egy ipadet, akkor volt, hogy arra ébredtwm, hogy azt nyomják... Táskámban túrkálnak, egyik figyel, máik túrkál... Szobámban. Egy ideig az emailembe is belejártak.


Anyám meg is figyeltetett korábban a városban a kolleganője barátjával...


16 éves koromban mind a kettő benne volt, hogy anyám nyugtatókkal mérgezett és az öcsém is tudott róla, asszisztált...


2021. febr. 8. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy szimpla figyelmeztetés arra, hogy ideje lenne elköltöznöd az otthon kényelmes kuckójából!
2021. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
költözz el. . kapcsolat megszakit
2021. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ez nem normális, ahogy 1-es is írta, lehet meg kellene próbálni elköltöznöd otthonról. Másik megoldás lehet az, hogy a számítógépről letörlöd a programot, vagy szerzel egy bootolahtó USB-t, és csak azon futó rendszert használod, és akkor azon nem lesznek olyan programok, amiket te nem raksz rá, viszont az USB-s megoldás jelentősen lassabb mint az asztali rendszer, valamint tudtommal szinte csak Linux futtatható így.
2021. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3

Egyszerűbb lenne jelszóval levédenie a gépét. :D

2021. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz, 24 éves vagy és nincs jelszóval levédve a géped, vagy hogy a bánatba pakolásznak bármit rá?
2021. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Én valószínűleg a szórakoztatásukra meglátogatnék pár homo BDSM, náci, drogfüggő- és öngyilkosjelölt-segítő oldalt.
2021. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

7

Tudjuk, ettől függetlenül a kérdés még releváns lehet mások számára. Nem hiszem, hogy nem történik ilyesmi az emberekkel.

2021. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bolond... Nem volt telefonom hetekig és az asztali gépet használtam, mivel nekik van saját laptopjuk..


Nem vagyok paranoid, valós.

2021. febr. 8. 17:04
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Beverném a pofáját,mind a kettőnek,csak egyszer,de alaposan,csak hogy tudják,mi merre,hol hány méter.
2021. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el kell koltozni minel hamarabb, erre nincs mas megoldas.
2021. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!