Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családja nagyon “intim”, hogy kezeljem jól ezt?

Figyelt kérdés

Én 25 éves srác vagyok a párom pedig 50 éves ( véleményt nem kérek, szeretem és ennyi).


Gyorsan bemutatott a családnak, mentünk/megyünk a családi bulikba

kb. minden héten…


Viszont bármikor ott vagyunk egy bulin nagyon ölelgetik, puszilgatják egymást, de leginkább a párom, és a sógora vannak nagyon közeli kapcsolatban.


A párom elmondása szerint mindig ilyen közeli kapcsolatuk volt, hogy ölelgették, puszilgatták egymást, mert mindig ott volt mellette, olyan neki a sógora mintha testvérek lennének, többet látok bele, ezzel ő nem tud mit kezdeni…


3 hónapja vagyunk együtt, de nekem nagyon rossz ez, hogy adott esetben, ha kimegyek rágyújtani, nem is jön utánam, gyakorlatilag el vagyok felejtve, felém se néz

és megy oda mindig a sógorához, mondván

“Mindig kimész cigizni valakivel, és itt hagysz, akkor miért ne érezzem jól magam a családommal?”


Mi a megoldás?



nov. 20. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Keresel egy korban hozzád illő nőt.
nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Itt azért elég nagy szerepe van annak, hogy ekkora korkülönbség van köztetek. Ha nagyjából egyidős lennél vele, akkor nem zavarna ennyire. A te korodban még (és ezt ne vedd sértésnek) az emberek jó része nem érik meg arra a szintre, hogy ilyen mértékben értékelni tudja a család fontosságát. Illetve, az is nehézséget okozhat, ha nálatok a családban nem ez a szeretetnyelv. Nekem is nagyon fura volt, mikor az exemmel megismerkedtem, hogy mindenki ölelgeti és puszilgatja egymást, mert nálunk sosem volt szokás a családban.

Ha valóban szereted, próbálj meg túllendülni ezen és megszokni, nincs más választásod.

nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nálunk sem szokás a családban, illetve nincs is család kb. tehát nehéz mindig mikor elmegyünk és ennyire ölelgetik egymást.

Meg tényleg az fáj, hogy sokszor azt érzem a páromnak fontosabb a sógora, mint én!

nov. 20. 11:00
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem illetek össze és nem(csak) a 25 év (!!!) korkülönbség miatt. Szét is fogtok menni lassan, de biztosan.
nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogod tudni kezelni soha, mert önbizalomhiányod van. Azt nem tudod felfogni amit mondott neked olyan értetlen/éretlen is vagy. Megmondta tisztán és érthetően, hogy testvérként tartja számon. Nem szereti jobban,mint téged hanem teljesen másképp szereti. A testvéri szeretet mióta egyenlő a szerelem érzésével? Egyáltalán minek vagy vele ha azt hiszed, hogy a sógorral kamatyolt/kamatyol/nem mondott igazat? Ismered legalább egy kicsit a 3 hónap alatt, vagy csak szexeltek? Ugye tudod, hogy aki úgy gondolkodik, mint te az magából indul ki?
nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

"az fáj, hogy sokszor azt érzem a páromnak fontosabb a sógora, mint én!"

Lehet, hogy neki meg az fáj, hogy másokkal mész ki cigizni, és "egyedül" hagyod.

Ha csk ennyi a problémátok, ez nem nagy ügy, meg lehet és meg is kell beszélni.

nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Miért esik rosszul, hogy nem megy utánad, ha kimész cigizni? A rokonokhoz nem azért megy az ember, hogy félrevonuljon, hanem örül, hogy velük lehet. Egymással akkor foglalkozzatok, ha kettesben vagytok. Miért kéne még akkor is egymáson lógni, ha társaságban vagytok? Nőként sem értem, pedig állítólag a nők a ragaszkodóbbak 🙄
nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szokj le a cigiről, aztán nem kell egyedül kijárni…
nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze és nem a korkülönbségetek miatt, egyszerűen a személyiségetek nem passzol.
nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy ha egy nő valakire a tesvéri szeretet kifejezést használja, abban 0 szexuális töltet van. Hiszen ki akarna a testvérével dugni:D. Kvái "friendzone". A másik, ha ő nem cigizik miért menjen a füstbe, hidegbe, stb.?
nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!