Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt? Időt kér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Időt kér a párom..

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hónap húzós volt a számunkra sok veszekedés és összetűzés volt közöttünk de megtudtuk beszélni és megoldani,de viszont az elmúlt pár hétben a párom arra vágyik hogy tudjon egy kis én időt folytatni,és néha a haverjaival lenni, s ez mind hétvégén történne mivel akkor van ideje az ilyenkre nekem meg pont akkor van időm találkozni és vele lenni.. Lehet ha túlreagálom az egészet már beszéltem erről vele hogy ez rosszul érint, de megkért hogy értsem meg hogy neki kell egy kis külön töltött idő,de ettől függetlenül szeret és nem fog elhagyni csak kell egy kis én idő

nov. 20. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el fog hagyni.
nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én idő kapcsolatban is van. Ki akarja magát szórakozni nélküled szingliként érezve és aztán talán visszamenne hozzád. Szünet egy párkapcsolatban nem létezik, "szünet" igen, de ugyanúgy szakítani fog előbb utóbb.
nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Vagy elhagy vagy nem. Kicsit békén kéne hagynod magadtól is. Ahogy nézem a kapcsolatotokat ott már valaki más van, így inkább az elhagyásra szavazok én is.
nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szakítsatok közös megegyezéssel, vagy te vele, mert már nem szeret téged.
nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem teljesen érthető, hogy szüksége van énidőre, egy-egy hétvégét barátokkal tölteni nagyon jó.


Viszont szerintem is szakítani fog, de azért, mert annyira fojtogatod, hogy egy haveros hétvége ennyire kiborítja a bilit. Ezek szerint eddig nagyon korlátoztad a szociális életét? Ez nagyon nem egészséges.

nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Soha nem mondtam neki hogy ne legyen a haverjaival,soha nem szabtam meg neki azt se hogy csak velem legyen,sajat dontese volt csak most mivel eljott az az ido hogy kimondja hogy ezt akarja igy rosszul erint mert eddig ilyent nem mondott
nov. 20. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát több héten át nem tud szakítani rád még pár órát sem a hétvégéiből!?


Szerintem ez csak időhúzás és ő már nagyon jól tudja, hogy nem akar veled lenni, csak még nem akarja elvágni teljesen a szálakat, hátha mégis "jól jössz még".


Én egyáltalán nem hiszek a szünetben, ez nem iskola, hogy szünetet tartunk. Vagy működik egy kapcsolat vagy nem.

nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A viták miatt talán neccesen megérthető, de én például régen távkapcsolatomban mindig megoldottam a hétvégéket egyszerre mindenkivel és nem dobtam félre a páromat. Például egyik napon buli és másnapra jött párom; vagy családi programja miatt oda szerveztem magamnak mást. Aztán amikor jelenlegi párommal nem voltunk távkapcsolatban és ugyanúgy hétvégén volt nálam, én mellette elmentem baráttal korizni. Párom nem tud és nem is szeretne, de csak akkor volt jó nekem. Abszolút gond nélkül zajlott, hogy párom addig maradt a szobában és elfoglalta magát. Volt kis lelkiismeret-furdalásom, pedig csak 2 órán át tartott és neki semmilyen baja nem volt ezzel. Mindemellett olyan is volt, hogy összehoztam társaságot és páromat. Tehát ezeket figyelembe véve az ignorálási kérelme már gáz. Én nem lennék képes erre, hacsak nincs komoly problémám. De akkor elmondom a problémát.


35/F

nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha az ember szerelmes, minden pillanatot a párjával akar tölteni. Nélküle valósággal fuldoklik. Ha időt kér, az azt jelenti, hogy benne már lebomlottak a szerelemért felelős hormonok. Még nem tudja, még nem akarja, még bízik, még reménykedik, de belül már sötét felhők gyülekeznek
nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En amikor szunetet kertem, arra kertem h bulizzak es csajozzak. Uta a visszatalaltam, de nem.volt ertelme
nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!