Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a mondatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a mondatot a párom részéről?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt. Az első néhány hónapban a igazi nőként bánt velem, végre úgy érezhettem, hogy valaki úgy szeret, ahogyan vagyok. Aztán lassan elkezdett egyre önzőbb lenni és egyre lazábbra venni a dolgokat. Ezt szóvá tettem neki és megkérdeztem tőle, hogy van-e valami probléma vagy esetleg az érzelmei apadtak irántam? A válasz a következő volt:


"Az elején küzdenem kellett a szerelmedért, de aztán, amikor már éreztem, hogy teljesen az enyém vagy, nem tudtam, hogyan tovább"


Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az egészet. Amikor megismerkedtünk, valóban ő volt jobban oda értem, aztán lassan én is egyre mélyebben beleszerettem és onnan fordult a kocka.


Ha tizenévesek lennénk, akkor nem akadnék fenn, de egy 36 éves férfitól ez szerintem abnormális és gyerekes.



2016. szept. 12. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem meg tőled fura, hogy akárhány éves is vagy, nem fogtad fel mostanra, hogy MINDEN kapcsolat így működik, leszámítva a romantikus filmekben lévőeket.


A kapcsolat elején és az ismerkedéskor mindkét fél a legjobb oldalát mutatja a másiknak, aztán ez a dolog pedig később elhalványul és úgy érzik most már nem kell a legjobbat nyújtaniuk a másiknak, nem kell megerőltetniük magukat, mert megszerezték amit akartak.


Ráadásul ha 2 ember közül az egyik sokkal jobban szeret, mint a másik, akkor a szeretett embert az még jobban arra inspirálhatja, hogy ellazuljon.

2016. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
37%

Btw, elmondta a véleményét?

Energiaminimum elve. Te ennyivel is mellette maradsz, elég ennyit befektetnie.

2016. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ő ilyen, már nem erőlködik érted, mert úgy érzi, megszerzett.

Önző, tohonya, érzelmileg üres ember, csak pár hónapra megerőltette magát.

Sajnálom, de marha tipikus.

2016. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem így működik minden kapcsolat. A párom az elejétől kezdve ugyanolyan, amilyennek megismertem, nincsen elkényelmesedve egyáltalán. De volt ilyen kapcsolatom is, az nyilván utána már nem tartott sokáig, mert a másik a szólás ellenére se tudta megerőltetni magát.
2016. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A párom az elejétől kezdve ilyen azóta is..."


Tavaly óta? 5 éve?


Éljetek először 10-20 éves kapcsolatokban először

2016. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha az elején is ez van akkor nektek kb annyi

te ezt helyesen nem tűröd hiszen nem is kell. minél gyorsabban lépsz annál jobban jársz

amúgy kifogott halat nem kell etetni. viccet féretéve: nem árt ha akivel együtt vagy, azzal vannak közös témák, programok stb

ha ez nincs akkor laposság van

2016. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!