Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell eltartanom az álmait kergető feleségemet?

Figyelt kérdés
Eldöntötte hogy művész lesz. Nagyon szép is amit alkot de nagyon nem kifűtődő. Évek óta én tartom el őt és a gyerekét is. Amikor felvetem jön azzal hogy én nem bízom benne...

nov. 21. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eltartanod, semmi es senki nem kenyszerit ra. Egy ilyen valtasnal kozosen kell donteni, ha a masikra akarod a terheket rakni anyagilag. Elso kerdes az uzleti terv lenne, mikor lesz belole penz, mimor lesz belile eleg penz, majd a koztes idot hogy oldajatok meg, mikor dobjatok el a dolgot, ha nem megy stb. Ez a muvesz leszek dolog igy onmagaban nem elegendo. De te se lehetsz egy eles kes, ha csak nezel ki a fejedbol es kerdezgetsz ahelyett, hogy megbeszelted volna vele ezeket.
nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy ez neked így nem jó. Egy kereset van és 3 személy. Jobb lenne ha az álmai helyett munkahelyet keresne mert külön kasszán lesztek ha nem változtat.
nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha ekkora pancser vagy remélem örökre xd

növessz már tököt

zavard el dolgozni vagy dobd ki mint macskát szarni

nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Miért tartod el más gyerekét?


Egyébként én full 40 órás munka mellett csináltam meg az alap és a mesterszakomat is, szóval neki is bőven beleférne egy legalább részmunka idős állás mellett művészkedni.

nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen pancser?
nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Megbeszéltétek nem? Nem úgy volt, hogy közölte, hogy ő mostantól nem dolgozik, és te eltartod őket. Szerintem ha művészkedik ÉS mellette csinál valamit pl részmunkaidő, akár csak 100 ezret is hazavisz és azt mind neked adja, akkor nincs ezzel baj, csak legyen egy olyan pont, amikor ez az állapot megszűnik. Például én is megyek szeptembertől egyetemre nappalira és megbeszéltük a párommal, hogy nekem csak diákmunkáznom kell mondjuk havi 100 ezerért, nyáron meg többet, az pont elég az albi rám eső részére, a többi dolgot fizeti ő. Ő ajánlotta fel. Megbeszéltük. Ez úgyis csak pár évig tart, utána fogok rendesen dolgozni. Szerintem nem akadhatsz ki, ha ezt megbeszéltétek. Gondolom volt egy időpont amit mondott hogy addig kell csak eltartanod. Ez az időpont lejárt? Mert akkor jogosan mondhatod neki.
nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre milyen választ vársz? Nemlétező paragrafust, hogy meddig vagy köteles eltartani? Nyilván te is tudod, hogy semmi ilyen kötelezettséged nincs, azt meg honnan tudjuk, miben állapodtatok meg, vagy hogy kommunikáltok ilyenekről úgy általában..

Viszont tényleg nonszensz, hogy a művészi ambíciói mellett ne férne bele legalább egy részmunkaidős állás 🙄 Erre pl mit mond?

nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Ebben a közegben mozgok, és minden általam ismert, igencsak neves művész dolgozik is valamit az alkotás mellett. Pl könyvkiadónál, újságnál szerkeszt, fordít, szinkronokat készít, reklámügynökség, grafikai stúdió, képkeretezés, színházi díszletek, galériavezetés stb Rengeteg ilyen művészettel kapcsolatos állás van, ha a nejed akkora ász lenne, bármi ilyen hely boldogan alkalmazná részmunkára is, meg kapna pénzt a "szép" dolgaiért is, esetleg díjakat, akadnának mecénásai. Simán ultimátumot adnék neki, hogy vagy elhúz dolgozni, vagy vége.
nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet jelentkezni ilyen tufa férjre, aki beveszi, hogy nekem heti 40+ órában kell művészkednem nulla profittal?
nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon szép is amit alkot de nagyon nem kifűtődő"



Festegessen puceron az OF-en, egybol dolni fog a zseton.



39F incel

nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!