Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tudnátok hatékonyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudnátok hatékonyan otthon dolgozni, ha a párotok is otthon lenne és tudnátok, hogy ő akkor nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Például 2 hónapig nem dolgozna, mert 2 munkahely között pihen. Ez idő alatt végig otthon van, és bár segít a háztartási dolgokba, egyéb, nem feltétlenül produktív vagy hasznos dolgot is tesz.

Ti otthonról dolgoztok ez idő alatt.

Nem zavarna titeket az a tudat önmagában, hogy a közvetlen közeletekben van valaki, aki nem dolgozik?


nov. 21. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Bosszant, ha nem az igat huzza? En is szoktam ket projekt kozott szunetet tartani, megengedhetem magamnak, nem kell masnak eltartania. Ha alkalmazott vagy te is kivehetned a szabidat egy nagy tombben, senki nem szolna meg erte. Aki meg igen, azzal pedig nem kell kapcsolatot tartani. Mas dolog, ha valaki lusta es meg a hitelet sem birja fizetni.
nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

"Nem zavarna titeket az a tudat önmagában, hogy a közvetlen közeletekben van valaki, aki nem dolgozik?"


Dehát nem valakiről van szó, hanem a párodról. Az, hogy nem dolgozik, engem abszolút nem zavarna, az már annál inkább, hogy valószínűleg valamennyire hátráltatna a munkámban, mert én nagyon szeretek egyedül dolgozni és idegesítene, hogy az online meetingeket és a telefonbeszélgetéseket mind hallja.

nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Engem is zavarna ha hallaná a munkámat, egyrészt. Másrészt a férjemnek akkora a beszélőkéje, hogy 3 nőt kitesz:) nem tudom, hogy tudnám őt féken tartani, ha még rá is érne:)
nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt hasonló. Akkor zavart volna, ha közben tőlem várta volna azt, hogy szórakoztassam, miközben dolgoznom kell. Nem volt ilyen, simán elfoglalta magát. Anyagilag sem volt probléma. Önmagában meg az, hogy ő épp nem dolgozik amíg én igen miért kéne zavarjon? Nem vagyok irigy vagy frusztrált.
nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így nem bosszantana.
nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Pedig azt hittem, az én páromnál többet senki nem beszél 😀


2-es voltam.

nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Hogyan zavarna már ha csak ideiglenes? Örülnék, hogy mellettem van.


Miért nem vallod be magadnak, hogy az agyadon jön ki, mert nem szereted? ^^

nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zavarna titeket az a tudat önmagában, hogy a közvetlen közeletekben van valaki, aki nem dolgozik?"


Nem. Ha hangoskodik, szteptáncol, fúr-farag, az zavar. Hogy semmi dolga, az nem.


Nem gyerek vagyok, hogy nekem miért van leckém, neki miért nincs.

nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna.
nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!