Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak ,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak ,hogy beleszerettem a testvérébe?

Figyelt kérdés

nov. 21. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Ne
Igen
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt felmerülnek más kérdések is. Erről a testvér is tud, netán már volt is köztetek valami?


Akármi is történt, a legjobb döntés, ha mindkettőt elfelejted és keresel egy harmadikat. Ha elmondod a párodnak, hogy beleszerettél a testvérébe, megforgatod benne a kést és még a testvéri kapcsolatuk is rámehet. Ha a testvért választod és kapcsolatotok lesz, akkor még inkább megforgatod a kést benne.


A legtisztább, ha szakítasz és mindkettőt elfelejted. Mindenkinek ez a legjobb.

nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
elmondanám, mert így 3 embernek adnék lehetőséget normálisabb életre.
nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el. Azt mondanám a páromnak hogy őt már nem szeretem. Esetleg hogy valaki másba beleszerettem. Nem kell tudnia ki az, ne menjen rá az ő kapcsolatuk.

Megszakítanék minden kontaktot mindkettejükkel. Tégy így te is.

nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy hamar ki lennel dobva.
nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 De La Cruse ***** válasza:

Ne.Szeress ki belőle és szeresd a párodat.

Neked sem lenne jó ha elkövetne egy ilyen árulást és ő a te testvéredbe szeretne bele.

nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!