Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tűrnéd ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnéd ha a párod folyamatosan megalázna?

Figyelt kérdés

Igazából akar aztis írhatnám nekem ez a megszokott

A kulombseg csak akkor tűnik fel amikor más emberekkel emberszámba véve beszélnek


Szüleim se voltak felém tisztelettel mindig éreztetve volt hogy én soha sem vagyok elég jo,es az én velemenyemnek soha se volt jelentosege

Mindig a hibáim voltak kiemelve beleertve a külsőmet is

Sose felejtem el elso osztalyos voltam az osztalyba volt 1-2 gyerek aki mar akkor a tobbitol kiemelkedett pl olvasasba

Nem ott jart hogy ket betut osszeolvasott pl am,im,om stb

Hanem patak,egért

Errol apukam tudomast szerezett es azt mondta nekem iskolabol haza erve hogy az asztaltol addig fel nem alsz amig nem jutok enis minium erre a szintre mint az a par gyerek.

Keso ejszakaig virasztott velem,amikor fogyott a turelme hozott fakanalat es csanalat az udvarrol es minden hibazasnal ezekkel vert addig amig nem lett tokeletes...

Sajnos valahogy kapcsolat teren is sikerult egy olyan ferfit talalnom aki lenyegebe ugyan ezt folytatja ,testileg még nem bánott.


Banto szavak a sulyom miatt (szules utan hiztam meg es azota is rajtam van)


Diszno

Tehen

Ferde mellu (szoptatas miatt)

Csunya

En senkinek se kellenek

Semmit se erek

Hájpacli

Tokmány orrú

Fogatlan (sajnos genetika,oldalt 2 fogam soha se nott ki


Nem ilyennek ismertem meg. A gyerek utan valtozott meg es kezdett engem napi szinten megalazni


Sajnos a baj ott kezdodik hogy nekem nincs hova mennem.

Valoszinu a gyereket is elvennek tolem mert nincs bejelentett normalis munkam



Amikor megismert vekony voltam 46 kg szandekosan eheztettem magam hogy vegre engem is elfogadjon a tarsadalom es bennelegyen abba ami most az ideal

Platina szoke hosszabitott haj

Mukorom

Muszempilla

Szolarium

Markas cuccok

Mindig uj ruhak

Hogyan oldottam meg mindezt?

Hosstesskedtem. Amikor meg szep voltam mukodott


Mar sajnos ketlem.


nov. 21. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva a kifejtésed nem olvastam el, de semeddig sem tűrném. Se a páromtól, se mástól. Nincs túl jó önbecsülésem, de nem vagyok hajlandó mástól is a sz.rt hallgatni ha amúgy is sértegetem magam eleget. Nyilván függ attól is, hogy mennyire komolyan gondolta, de az első ilyen után ráadnám a kabátot. Ha "viccből" sérteget a 2. alkalommal.
nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz kéne menned, mert úgy látszik megfelelési kényszered van, nincs önbecsülésed.

Hány éves a gyerek? Miért nincs munkád?

nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Őszinte leszek, ezt egy percig nem tűrném. De te teljesen más személyiség vagy az írásodból ítélve, mint én, így ez nem releváns. Mondanám, hogy más a háttered, és végül is valamilyen szinten más, mert engem legalább nem vert apám (ennyire). Ennek fényében én azt tanácsolom neked, hogy:

1. keress egy munkahelyet. Bármilyet, amit el tudsz végezni. Ha van rá lehetőséged, keress valamit, amit tanulni is tudsz (és persze érdekel) Nem kell egyetemre gondolni, elég sok olyan felnőttképzési lehetőség van, amit gyerek mellett is lehet végezni, és utána el tudsz abban is helyezkedni (cukrász, szobafestő, ilyen-olyan ügyintéző, stb). Ha van érettségid, akkor az már kinyit egy rakás ajtót, ha nincs, akkor azzal kezdeném. Önmagában már az, hogy elérsz egy ilyen szintet, mint pl az érettségi vagy bármi egyéb szakma, amiben dolgozhatsz, ad egyfajta önbizalmat, azt az érzést, hogy te magadtól, egyedül és kizárólag magadnak értél el valamit, ez utánozhatatlan és elvehetetlen.

Aztán ezt követően elkezdenék dolgozni. Meglegyen egy bejelentett, fix munkahelyem, fix fizetéssel, amiből el tudom magam és a gyereke(i)m tartani. Számlák fizetése, esetleg félretenni valamennyit, attól függően, hogy ugye saját vagy bérelt ingatlanban laktok.

Majd miután már dolgoztam 2-3 hónapot, megerősödött az önbizalmam, a hátterem, beadnám a válópert. Van két kicsi lányom, soha nem akarnám, hogy nekik ez legyen a norma, hogy engem meg lehet alázni, és azt meg főleg- minthogy lányaim vannak-, hogy számukra természetes legyen (ahogy amúgy neked is az), hogy egy nővel így lehet beszélni. Nem lehet. Nem szabad. Nem hagynám, hogy a gyereke(i)m ebben a közegben nőjjenek fel.

nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemeddig. Első ilyen és repül.
nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van erettsegim es szakmaim is (Ápoló,Bérszámfejtő,Pénzügy és számvitel)de sajnos nem tudtam megmaradni azokba valahogy nem ereztem magaménak

Egyszerubb volt azt tennem amihez amugyis jobban ertek es meg a fizetes is jobb volt (kerlek ne por*no munkara gondoljatok,soha sem feludtem le egyik ferfival sem csak elmentem veluk partyzni,party hosstess voltam egyebkent,20-23 eves koromig voltam benne) es ezt kovetoen jott az eletembe a párom aztán pedig a gyerek

nov. 21. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te már ezt nem először irod ki. Rég menekülnöd kellett volna, nem érdemled meg a megalázást. Én 2 évig tűrtem, átérzem a helyzeted. De vissza nézve, mintha az nem is én lettem volna, nem is ismerek magamra. Ki lehet ebből jönni, nem fogják elvenni a gyerekeid. Csak elhiteti veled, hogy nélküle semmi sem vagy, de ez nem igaz. Azért bánt, hogy elnyomja az önbizalmad.

Írj nekik, sokat segítenek. Teljesen anonim: [link]

Sok sikert, meg tudod oldani.

nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Van erettsegim es szakmaim is"

Akkor biztos tudsz találni állást, és majd szoba- vagy lakásbérletet is.

nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

9 Ha szerinted ez csak egy troll kerdes miert nem lapozol szimplan csak tovabb?

Mert pazarlod az idod az en troll kerdesemre

Nemertem 😄

nov. 21. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:
A bíztató,megértő kommenteket,tanacsokat nagyon szepen koszonom!
nov. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!