Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reagál így a problémáimr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál így a problémáimra? Vagy jobb, ha sose mondom el neki, ha valami bajom van?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon le voltam törve, mert Valami nem jött össze nekem, és mondtam a barátomnak, hogy mennyire szerencsétlen vagyok, sose sikerül nekem semmi, és erre csak annyit mondott, hogy azért nem sikerül nekem semmi, mert nem vagyok elég ügyes, pancser f...z vagyok.

De ha neki van valami problémája, akkor én meg mindig legyek vele megértő, a beszélgetések 90%-a is mindig róla szól.


nov. 22. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Most ez majdnem ugyanaz mimt a korabbi kerdes ahol öreg neni szégyellte a kupit ami nála van.

Es neki is ilyet mondtak hogy hát borzasztó (is az udvara).

nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide?
nov. 22. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanaz. Nem megcáfolták az illetőt hanem egyet értettek vele.
nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kaphatnék választ valakitől, esetleg a kérdésemre, vagy ide csak ilyen értetlenek írnak?
nov. 22. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ide csak azok írnak.


Na de komolyra fordítva a szót... Tessék? Mégis miért mond ilyet? Szerintem.. valami nem okés.


Én eléggé komolyan megkérdezbem, hogy ezt mégis hogy gondolta

nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De most te komolyan együtt vagy ezek után még mindig egy ilyen tuskóval?
nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utána azt mondta, hogy ezt nem mondta komolyan.
nov. 22. 21:51
 8/12 A kérdező kommentje:
Mikor elkezdtem neki mondani, hogy én olyan szerencsétlen vagyok, mert x dolog nem sikerült, erre azt is mondta, hogy mit csináljon velem. Nem ezt a választ várnám a páromtól.
nov. 22. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyi érzelmi érzelmi

intelligenciája van, mint a cipőd talpának, azért. Rengeteg ilyen kérdés van, mégis mit várnak ilyenkor? Ha megértésre vágysz, valakire, aki meg akar és tud vigasztalni, képes bátorítan és nem mégjobban a földbe döngölni -ahogy ennek minden kapcsolatban lennie kellene-akkor rossz hírem van... Nem q megfelelő emberrel vagy.

nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"csak annyit mondott, hogy azért nem sikerül nekem semmi, mert nem vagyok elég ügyes, pancser f...z vagyok"

Kösz, egyszer mondhatna csak ilyet, többet nem látna.

nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!