Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rá gondolok, akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rá gondolok, akkor nem akarok szakítani, ha a problémáinkra, akkor jobb lenne egyedül. Most akkor mit kéne tennem, miért van ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom miért érzem ezt. Ha rá gondolok, az arcára, a mosolyára, akkor a sírás kerülget, hogy eszembe jut a szakítás... Ugyanakkor ha a fennálló problémákra gondolok, akkor ugy érzem jobb lenne, ha egyedül lennék.

Sajnos olyan problémák jöttek elő, amik nem újak és úgy érzem, hogy hiába erőlködünk, jobb lenne szétmenni, mert csak stresszelünk, kinlódunk a másik miatt.

Nem tudom miért van ez a kettős érzésem, és fogalmam sincs mit kéne tennem.

Nem tudom elképzelni nélküle, de ebben a felállásban, ahogy most vagyunk... Vele sem. Se így, se úgy. Teljesen kettős ez az egész.

Valami tanács, segítség? Volt így valaki?



2018. márc. 4. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Én elég racionális embernek tartom magam, elég rideg de jószívű és jó szándékú.

Nálam is ez volt a helyzet, de én szakítás mellett döntöttem és szerintem jól.


Nem akartam megbántani, sem hogy szenvedjen viszont ez ezzel jár. Általában a másik fél érdekeit helyeztem az enyémek elé amit igen kevés esetben (közel 0) viszonzott. Apróságokat kértem, de arra sem volt hajlandó. Számára felhőtlen kapcsolat volt, számomra pedig borús, így szakítottam.

Nem bántam meg, főleg hogy kevés esetben tudott úgy viselkedni legalább mint egy jó baráttal a ,,párt" már meg sem említem.


Szakíts, mert csak gyülemleni fog benned és apránként fog felőrölni.

Elején szar lesz, de majd az idő segít:)

2018. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Közzel egy évig párom anno Afganisztánban állomásozott. Nagyon nehéz volt, nem tudtuk hogy milyen lesz, hogy ilyen távol vagyunk egymástól. Ezt is kibírtuk, ebből derült ki, hogy meg tudjuk-e oldani a gondokat. Ez jó volt, hogy megtudjuk milyen erős a kapcsolatunk.

Meg jell tenni mindent, hogy a problémáitok megoldódjanak! Ha sikerül, akkor biztosan tudod h ő az igazi. Ha nem sikerül megoldani, akkor legrosszabb esetben ennyi...

2018. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani a legegyszerűbb, még akkor is ha az sem könnyű. Sokkal nehezebb küzdeni, kockáztatni, motiválni magad, hogy egy kapcsolat megmaradjon, fejlődjön. A fejlődés nehéz, és lehet hogy hiábavaló minden belefektetett energia, mert mégsem lesz jó! De küzdelem és kitartás nélkül mi ér valamit? Abból mit leírtál azt hiszem h szereted, tegyetek meg mindent, sőt még annál is többet, hogy működjön!

Elmeséled h ponzosan mi a gond köztetek?


Itt egy kérdés, van benne valami. Sokan túl könnyen veszik itt a kapcsolatokat. Csak ha valaki rávilágít, akkor jönnek rá az emberek!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten ajánlanám a #12-es választ.

Mindig lehet megoldás!! 🙂

2018. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mik azok a problémák?
2018. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!