Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban probléma, ha egyik fél rokonaival sokkal több kapcsolatot tartanak, mint a másikéval?

Figyelt kérdés

Én még viszonylag az elején vagyok egy párkapcsolatnak, de azt látom, hogy a barátnőm sokkal szorosabb kapcsolatot tart a rokonaival, mint én. Ő minden nap beszél a szüleivel és az unokatestvéreivel, nagybácsi, nagynénivel is rendszeresen találkoznak, szülinapozásokat tartanak, sok mindent tudnak egymásról. Én meg nagyon ritkán beszélek a családommal, apám már meghalt, anyámmal havonta egyszer-kétszer, a testvéremmel még ritkábban, más rokonokkal meg kb soha.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az én családom eléggé diszfunkcionális és már elég messze is kerültem tőlük egyetem után. Én alig mondok el nekik dolgokat a magánéletemről, nekem ez így alakult ki és kicsit zavarna, ha a barátnőm szülei mindent tudnának mi történik. Meg a találkozások gyakoriságát illetően is vannak kétségeim, havonta mondjuk egy belefér, de ha minden hétvégén oda kéne menni, azt nem tudnám tolerálni. Tőlem mehet egyedül, de nekem nincs kedvem.



nov. 25. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Probléma, mert nem vagy érző lény olyan szinten, mint ő.
nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem kötelező akkor ne menj oda. Megértelek, mert én abszolút nem beszélek a családommal, páromnak meg annyi rokona van mint égen a csillag. Én az elején tisztáztam vele hogy nem vagyok hajlandó találkozni az ő rokonaival.
nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne ródd ezt fel a párodnak, kérdező. A nők evolúciós okokból klasszisokkal jobbak a kapcsolatok ápolásában, mint mi. A beszédkészségük is fejlettebb és ezt ki is kell használniuk.
nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez probléma. Ne menj bele hosszú távon ilyen helyzetbe, mert azt veszed észre, hogy előbb-utóbb belevon a saját családjába, és az ő családjának a csicskája leszel. Tudom mit beszélek, fiatalon voltam ilyen szituban. Nem egészséges.

Az a jó, ha mindketten egyforma távolságot tartotok a saját családjaitoktól, és magatokra fókuszáltok. Az a csaj, amelyik inkább a családjához húz, az nem veled akar külön családot, hanem azt várja, hogy majd idővel beépülsz az övébe, és az apjának alárendelt cselédje leszel.

Ez a szomorú igazság, ha elhiszed, ha nem.

dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ez a napi szintű kapcsolattartás beteges. Unokatesókkal, nagybácsikkal? Ezeknek max karácsonykornírok egy boldpg karacsonyt. Talalkozni is teljesen felesleges, csak lehoznakbaz eleteol.


Fontos a no contact bizonyos szemelyekkel

dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez a gyakori népe tényleg nem százas, válj el mindenét meg hagyd ott, mi az hogy ránézett másra meg mi az hogy vannak munkatársai.. mi az hogy beszél a rokonaival >.< gondolom a rokonok nem akarnak neki rosszat, meg nem viszik bele a hülyeségbe és szeretik egymást, miért ne beszélhetnénk velük?

Vannak olyan emberek akik amugyis nagyon szociálisak, szerintem a párod is, így érzi jól magát.

dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélgethetne*
dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: látszik, hogy egyáltalán nem voltál még egy olyan kapcsolatban, ahol az alacsonyabb intellektussal rendelkező "rokonok" rád telepedte, visszahúztak, kihasználtak. Majd ha egyszer leszel ilyenben, akkor megtudod miről beszélünk.
dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baj, mert ellentétek vagytok.
dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!