Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol nem tudtatok beszélni?

Figyelt kérdés

a mélyebb dolgokról .


Egyszerűen nem volt erő belekezdeni..


nov. 25. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt illetve még van is majdnem 2 éve. Próbáltam vele erről beszélni de nem nyitott rá. Szeret mert azt érzem de nem ez a szeretetnyelve hogy lelkizzünk. Szinte menekül ha ez a téma így már fel sem hozom.
nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És meddig maradsz úgy?
nov. 25. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

2# Tőlem kérdezed?

Ha igen, nem tudom meddig maradok így ebben a kapcsolatban. Nem sietünk sehová, várok még hogy merre sikerül ez a kapcsolat javul kicsit mindig de nagyon nehezen. De mit is várhatok egy negyvenes éveiben járó férfitől akinek nincsenek korábbi tapasztalatai párkapcsolati téren.

Más lenne a helyzet ha fiatalok lennénk harminc alattiak és családot szeretnék, akkor biztos hogy szakítottam már volna vele fél éven belül.

nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen emberrel nem lennék kapcsolatban. Ez még haversághoz is kevés.
nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Volt. Sok dologról tudtunk beszélni, mélyebb témákról is, de a volt barátja mindig tabu téma volt, és sokszor volt ebből gond, mert nem teljesen lépett túl rajta.
nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy férfi akivel legszívesebben összejöttünk volna, de nagyon nehéz helyzet volt, neki felesége volt, nekem párom, korkülönbség és rengeteg más tényező volt még közöttünk. Ő mindig beszélni akart velem, csak nem mert vegül, én is féltem. Nem történt soha semmi fizikailag közöttünk. Végül soha nem tudtuk megbeszélni ezt. Már évek óta nem láttuk egymást.
nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!