Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy egy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy 35 éves férfinak elég a kétheti 1 szex? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
En no vagyok, nekem ennyi eleg. A paromnak sincs tobbre igenye, sot mondta, hogy neki ez pont igy jo. Ferfiaknal szerintem ez ritkabb. Nekem hormonproblemaim vannak, igy tudom, hogy nalam ez az oka. De nala vajon?
nov. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Alacsony(abb) libidó.
nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik.
nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Biztosan elfoglalja magát mással. Nekem ennyi idősen két-három naponta volt kedvem, energiaszinttől függően. Negyven felett elégséges a heti kettő. A kéthetenkénti szeretkezés igen kevéske.

Ahogy öregszik az ember, csökken a libidó, kérdés, hogy 10 év múlva mi lesz az igénye.

nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nrm vagy elég kivanatos szamara. Merg ha az lennel mjnden szarra felallna neki pl 1 olelesre
nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, nem mindenki kefélőgép.
nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "libidó" szó pszichológiai értelemben korántsem csak a szexuális vágyra van használva. Ezzel jelölik az életenergiát is, azaz hogy mennyi szuflád van ide-oda menni, szocializálódni, fejlődni, tanulni, kreatív energiák, és igen, bizony a szex is ebből az energiatárolóból merít. Ha minden más elviszi az energiát, akkor erre nem fogja futni.

Az élet előrehaladtával természetes, hogy csökken a "tároló" kapacitása, bár nem épp a harmincas évekre jellemző. Ugyanakkor betegségek - és kiemelendő, hogy a pszichés betegségek is! - csökkentik a felhasnzálható energia mennyiségét. Egy depressziós embernek sokkal kisebb kapacitása van.. az életre, mint olyan. Aztán ott a választási lehetőség, hogy vagy elmegy dolgoni, feladja a leveleket a postán aztán berak eg ymosást... vagy szexel. De a kettő együtt nem megy. Márpedig élni kell, szóval meg is van miből lesz levágva.


Ez persze nem jelenti azt, hogy a párodnak bármi baja is lenne. Simán van, hogy csak ilyen és kész.

nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De most mindkettőtöknek egyformán van kedve ezekhez és te keresed a bajt?

Örülj hogy neki nem naponta kétszer kell dugni mert akkor már lapáton lennél.

nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!