Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves sikertelen férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves sikertelen férfinak lefőtt a kávé?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok incel csak nem egy sikere fajta. Átlag külsővel és átlag anyagi helyzettel nagyon nehéz part talàlni. És öregszem is már. Itt a gyakorin kisnyugdijasnak számítok 😐
2023. júl. 19. 06:43
A kérdező szavazást indított:
35 éves férfi aki nem vékony testalkatú az instant kuka
Aki nem törekszik a jobbra és csak egy szakmája és érettségije van meg 300 nettója az kuka
Fenti két pont nem számít ! Menj orvoshoz a fejeddel mert csak úgy látszik neked hogy a pénzed vagy a kulsod az oka a sikertelenségnek;
21 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Én is ezt érzem. 1-2 éve még megnéztek a csajok, már nem nagyon. Lehet hogy az elkeseredettség, kiégés is látszik már rajtam.
2023. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Ja és én csak 30 vagyok, de így is baromi öregnek érzem magam.
2023. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Neked fejben lehet baj, én 37 éves vagyok és nagyon jól érzem magam, nem is vágyok görcsösen senkire, pedig még szűz is vagyok hozzá.

Hiányzik a szex, szeretet, de csak ezért nem fogok olyannal összejönni akivel nem passzolunk.

2023. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Hozzáállás kérdése.

Nekem 39 évesen lett (25 éves) barátnőm, akivel azóta is együtt vagyunk, és soha nem éreztem ilyen jól magam.

2023. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#3


Az nem hiányozhat neked amiről azt se tudod milyen.

2023. júl. 19. 08:01
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Pedig sűrűn fantáziálok róla milyen lehet, én ezt úgy veszem hiányzik.
2023. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

itt a gyakorin 30 felett mindenkit öregnek bélyegeznek meg...ne ez legyen a fő szempontod.


De persze sok múlik azon is, hogy milyen az állapotod, úgymond lelakott vagy, elhagytad magad, pocakos lettél, nyeszlett, vagy valamit sportolsz van esetleg valami izom is....


Szóval nem mindegy, hoghy tartod magad, látszik is a kor vagy nem.

2023. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
59%

[beinvitál]

Most csinálom a kávét! Mivel kéred? Tej, cukor? Hogyan? 🙃


Üdv, egy másik "kisnyugdíjas" 😅

2023. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%

36 éves vagyok, a középiskolás lányok és idősebb nők is mosolyognak rám, zavarban vannak a közelemben, tetszem nekik.


Bár én vékonyabb vagyok, nem vagyok nagyképű, ez mellett határozott vagyok és kedves, illetve 5-8 évet letagathatok.


A legfontosabb, hogy egyedül is meg kell tanulni boldognak lenni.

2023. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%
Ha kigyúrnád magad, akkor benne lennél a top 10%-ban. Az országban qrva kevesen sportolnak, pedig nem olyan nehéz naponta fél óra testmozgás, csak ugye senki nem akarja csinálni...
2023. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!