Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan párkapcsolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan párkapcsoltban, ahol a másik fél túlságosan sok időt akart veletek lenni?

Figyelt kérdés
nov. 27. 22:29
 1/6 polarbeer ***** válasza:
100%

Én voltam az a fél.

29 évesen.

Szakítás után döbbentem rá, sokat tanultam belőle. Ma már nem követném el ezt a hibát, mindenkinek kell az énidő.


31/F

nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.
nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem voltam szerelmes. Elkezdett szemrehányásokat tenni, ha egy napig nem jelentkeztem. Csak szexet akartam tőle, tudta ő is, de ráhangolódásra volt szüksége, ezért belementem egy határig a hangolódásba. (Randi, beszélgetés...) Aztán kénytelen voltam kiszállni, mert teljesen rám szállt. Én voltam a nő.
nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak ilyenben voltam eddig.
nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Exem volt ilyen helyzetben velem, de ő volt a gyökér, mert neki a heti 2x 3-4 óra tali volt az egyetlen elfogadható és még az is sok volt neki, ebben persze együtt alvás ne legyen. Utánam olyannal jött össze, aki messze lakik és havi 1x találkoztak, ez való neki. Én meg találtam olyan srácot aki mindennap látni akar :) Persze valamennyi énideje mindkettőnknek van de nincs ilyen szigorúan véve mint exemnél, hogy neki mindennap 10 óra egyedüllét kell különben megdöglik :D
nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ki is nyírt vele. Nekem nagyon fontos a minőségi közös idő, de nagyon fontos az énidő is. Ha kalitkában érzem magam az belőlem mindent ki tud ölni...mindenki más, én ilyen vagyok.
nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!