Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szörnyetegnek érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szörnyetegnek érzem magam emiatt, hogy valljam be?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, életem szerelme, nála gondoskodóbb párt nem találnék sosem. Mindent megbeszélünk, legyen az a legapróbb dolog is, egy témában viszont nem jutottunk dűlőre. 2 gyereket szeretne, én viszont rettegek a szüléstől. Nem azt mondom, hogy nem szeretnék gyereket, de szülni biztosan nem szeretnék. Megszületett 1,5 éve a tesójának a gyereke, azóta sokat van nálunk, imádja. Szinte könnybe lábad a szemem, mikor játszanak, tudom, hogy szuper apuka lenne belőle. 1 éve ki kellett mennie 2 hétre külföldre munkaügyben, közvetlenül előtte voltam nőgyógyásznál, mert volt egy cisztám, ami kérdéses volt, hogy felszívódik-e, vagy műteni kell. Akkor kellett visszamenjek, amikor kint volt. A tudta nélkül időpontot módosítottam, korábban mentem kontrollra, ahol kiderült, hogy felszívódott. Mialatt kint volt elintéztem, hogy meddővé tegyenek (elkössenek) külföldön. A beavatkozást a saját félretett pénzemből finanszíroztam (mindenkinek van saját pénze, de a pénzünk nagy része közös kasszában van). Neki azt mondtam, hogy el kellett távolítani a cisztámat, mindezt azért, mert feltűnt volna neki a műtéti heg, így tudtam lefedni magam. Utána nem sokkal felhozta, hogy mi lenne, ha belefognánk a babaprojektbe. Ő már nagyon szeretne, régóta együtt vagyunk, szeretjük egymást, a korban is benne van (januárban lesz 40). Mondtam neki, hogy nem próbáljuk-e meg először az örökbefogadást. Nem akarja más, vélhetően traumatizált gyerekét nevelni, így abban maradtunk, hogy oké, ezentúl védekezés nélkül szexelünk, hátha összejön. Én ugye tudtam, hogy nem fog a műtétem miatt, de abban bíztam, hogy pár hónap után elfogadja, hogy nem fogant meg és abbahagyjuk a próbálkozást. Most járunk 11 hónapnál, teljesen kivan emiatt, ott tart, hogy biztos nála a gond, el akar menni spermavizsgálatra. Tudom, hogy iszonyúan ki fog akadni, ha mindent borítok, hogy valójában nálam van a baj, amit csak magamnak köszönhetek. Semmiképp nem akarom, hogy véget érjen a kapcsolatunk, tényleg ő a mindenem, de szülni nem akarok. Túlzás nélkül előbb próbálnám ki a bungee jumpingot, pedig tériszonyos vagyok, minthogy szüljek. Mivel tudom megnyugtatni, hogy találjunk olyan megoldást, ami mindkettőnknek kielégítő? Önkénteskedni egy gyermekotthonban? Barátok, családtagok gyerkőceire még gyakrabban vigyázni? Kérlek, mondjatok valami megoldást, mert engem is nagyon bánt már ez a helyzet, attól félek, hogy mindkettőnk egészsége rá fog menni erre.
nov. 28. 14:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

A kapcsolatotok fog rámenni, ha ez kiderül. Ekkorát hazudni... ez nagyon csúnya volt, amit csináltál.

Én is rettegtem a szüléstől, viszont nagyon akartam gyereket. Végül császár lett.

Ez is lehetett volna megoldás magánkórházban és akkor nem kell megszülnöd. Most már nyilván mindegy.


Ha velem - nő vagyok, másik oldal, de így is - csinálná ezt valaki, hogy ilyen szinten átver, én azonnal otthagynám.

nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Joga van ahhoz, hogy vér szerinti gyereke legyen.

Ha te nem akarod, akkor hagyd futni. Kiheveri, mert

rövid idő alatt meg fogja találni a párját, aki a legfontosabb dologban a partnere.

Te meg találsz magadnak olyat, aki nem akar gyereket.

nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy nagyon kamu szaga van a történetnek.
nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Az idejét pazarolod. Tudod, hogy nem akarsz gyereket és hazudozol neki,félrevezeted önző módon,csak azért hogy magad mellett tartsd.

Nem lennék a párod helyében.

Nálunk is volt ilyen. Ő akart gyereket én pedig már nem akarok. Megmondtam neki, hogy döntse el, hogy szeretné-e velem folytatni.

Egy élete van minden embernek és valakit megfosztani a vágyaitól és a céljaitól, önös érdekből, az egyik legpatkányabb dolog.

nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz, amit írtál, akkor elképesztően aljas vagy.

Tönkre tennéd annak az életét, akit állítólag szeretsz.

(De tuti, hogy kamu.)

nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%
Beperelnélek, és megnyerném. Fujjj!
nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%

Amit tettél, vállald fel.

Ez is egy kva jó kapcsolat lehet, ha nem mertél őszintén beszélni vele a szülés fóbiádról. Inkább a háta mögött sterilizáltattad magad. 👏Azt hitted sosem kell majd bevallanod naiv tyúk? Vagy úgy gondoltad, hogy a gyerek utáni vágy valami csoda folytán egyszercsak elmúlik mint egy betegség?

nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu. Ekkora súlyú hazugságot nem tudsz elviselni egy jó kapcsolatban, még első osztályú színészi készségekkel sem bírnád cérnával, ha szóba kerül a gyerektéma.
nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Egyetlen ember tudja, az öcsém, aki jött értem a műtét utána és hazavitt, mert nem lehetett vezetnem. Benne ezer százalékig megbízom, soha nem mondaná el senkinek. A legjobb barátnőim, szüleim, senki nem tudják. Épp ezért nem tudok az öcsémen kívül senkitől segítséget kérni, magamban őrlődök, hogy mit tegyek, mi lenne a legjobb megoldás. Pont ezért írtam ide ki, mert ez egy anonim oldal, hátha kapok valami megnyugató megoldást, picit megnyugszom, mert már úgy érzem teljesen tönkremegyek ebben.
nov. 28. 14:50
 10/35 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mennyire félek a szüléstől, ezt megbeszéltük. Próbált nyugtatni, hogy minden rendben lesz majd, bent lesz velem, szorítja a kezem, simogat, bátorít, de én mégis rettegek, amit nem tudok legyőzni ennyitől, ezért szántam rá magam a sterilizációra.
nov. 28. 14:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!