Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szörnyeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta ismerem a lányt akivel augusztusban elkezdtünk komolyabban közeledni egymáshoz...

Októberben el is csattant az első csók jól érzem magam vele, de mégsem az igazi nem lángol bennem semmi ha elhagyna nem siratnám meg... Nem tudom mi történt velem

3 évvel ezelőtt volt kapcsolatom, vágytam egy csinos barátnőre megkaptam most, okos is és kedves is helyén van minden...

Valami baj van velem és érzem h ha már ilyen dolgok kattognak az agyamban, akkor annak nem lesz jó vége és csak tönkre fogom tenni a lányt...

A lány 20 éves én 26 vagyok....

Elég nagy a korkülönbség, de nem hiszem h ez lenne a gond...



2016. nov. 7. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan ráparázol. Vagy amíg nem "kaptad meg" addig volt érdekes, elképzeltél neki egy jellemet és amikor megismerted már valamennyire, rájöttél, hogy nem is olyan, mint képzelted és így "kiábrándultál". Döntsd el melyik opció.
2016. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Nincsen semmi ebben, találtál egy jó puncit, kedves nővel körbenőve. Mondhatnám, hogy szemétség, de hát ki tudja, te jelentesz-e neki többet, mint ő neked?
2016. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Semmi extra, nem vagy az. Én sem vagyok beleesve a páromba (tetszik, de ennyi) ám semmi pénzért el nem hagynám, mert remek férfi a szex pedig bámulatos vele.


De ha neked megfordult a fejedben, hogy szakíts, akkor tedd meg minél előbb, hadd találjon magához való srácot a csaj (meg te is egy olyan lányt, akit szeretsz).

2016. nov. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én magam sem tudom h hányadán állok a dolgoknak... Ez a legrosszabb h míg magban nem tudom eldönteni h mit is akarok addig neki hogy felelhetnék meg...
2016. nov. 8. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az csak vàgytàl rà de nem vagy fülig szerelmes ez a helyzet!Egy szerelmes pasiban fel sem merül hogy nem az igazi !Csak elvagy vele és bú felejtőnek jó a csaj !Sztem mond el neki hogy nem vagy szerelmes belé!
2016. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele te szerencsétlen! Nálad milliószor jobbat érdemel! Mondjuk egy férfit.
2016. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!