Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhet mi zajlik azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet mi zajlik azok körül, akik úgy mennek haza nap végén a párjukhoz, hogy kikészülve a féltékenységtől?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném látni egymás mellett a napunkat dehát ez nincs meg.

Szóval a napok: Együtt vagyunk, nyugis minden kaja főzés szex haverok élet, aztán munka miegyebek, amikor épp külön vagyunk.

Olyankor én kb "bambulva" dolgozom(robotüzemmód), elvagyok, csinálom a feladataim, a kollegákkal foglalkozok agyban, rágom a ceruzát, tekergetem a hajam, számolgatok elemzek, aztán végre indulhatunk haza, lejárt a munkaidő, várom a buszt a "na mi legyen a vacsora "magasröptü"gondolatokkal a fejemben miközben megy még a kín small talk pár munkatárssal az úton.


A barátom meg mint aki háborúban van.

Felhív, akár videocseten, izzad, vörös arc, féltékeny, mindig beugrik neki vmi kérdeznivalója, egész nap valamiért kattog, mikor hazaér azon gondolkodom már néha, hogy nyugtatólövedékkel kéne e készülnöm. (Ezzel szoktam poénkodni is vele, mikor kérdezte pl, mit kérek szülinapomra, mondtam, hogy nem ártana egy sokkoló vagy ilyesmi, amikor ideges. Néha látja önmagát hogy túlmegy a hülyeségbe, az nem rossz.)

Mi veheti őt körül egész nap, amikor ilyen? Mitől ilyen?

Lehet az van, hogy az kiabál akinek ég a háza? Lehet csajozik a munkahelyén és rámvetít vmit?



nov. 28. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy magából indul ki. De nem mindegy? Dobd ki, nem fog megváltozni érted. Sőt még jobban el fog mérgesedni a helyzet.
nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Félrekúr és gondolja te is.
nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a hapsid. Biztosan nem élnék ilyen paranoid idegbeteg emberrel. Tönkretesz téged is.
nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!