Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak, hogy az ember boldognak tettesse magát egy párkapcsolatban, hogy a másik fél ne pörögjön azon, hogy boldogtalan, akivel együtt van?

Figyelt kérdés
Túl sok pénz lett már költve közösen, nem akarnám hogy ez ugorjon, de sajna nem tudok annyira jól hazudni.
nov. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Bizalom, tisztelet, szeretet
nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Extra erős megfelelési kényszer, hozzá még egy adag elkerülő személyiségzavar. Reflexből fogsz hazudni és nem is igazán "játszod meg magad", hanem ösztönösen menni fog. Nekem sajnos ez így megy, mindig is így ment. Még az is előfordul, hogy jól érzem magam a többiek társaságában, de amint egyedül maradok és mindent átgondolok, erős késztetést érzek, hogy bedobjam az összes gyógyszert, amihez hozzá tudok férni és aludjak el örökre.


De erről senki nem tud, mert amint kimegyek a szobám ajtaján, egyszerűen elrejtem, sőt még elrejteni sem kell, mert magától megy. Ha nem akarom, akkor is. Bele fogok őrülni :D (Ha még nem történt volna meg...)

nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Túl sok pénz lett már költve közösen"

Felezzétek a cuccot, és legyetek boldogok - külön!

nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ummm parterapia?


Nem tudom, hozd helyre a kapcsolatot

nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!