Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott! Mit csináljak? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dijcsu kérdése:

Megváltozott! Mit csináljak? :|

Figyelt kérdés
A barátommal két hónapja vagyunk együtt. Eddig minden tökéletes volt de mostanában nem érzem hogy ez tényleg olyan jó. Pedig már a szüleinek is bemutatott. Ő 19/F én 14/L. Nemrég bevallotta hogy mikor 2 hete elment bulizni..drogozott. :| emiatt össze is vesztünk és ezután azt igérte hogy nem megy el de valamelyik nap viszont közölte velem hogy mégis elmegy de nem a drogok miatt hanem mert jó volt a hely stb..:| én nagyon féltem őt és lebeszélném de nem hagyja. Emellett mostanában nem foglalkozik annyira velem pl: mikor nálam volt egyik este és filmetnéztünk nem csókolt meg és csak a filmet figyelte pedig eddig fontosabb voltam neki mint a film meg sokszor "csúnyán" beszél velem, káromkodik. (ezt eddig sose csinálta) Az utóbbi időben elkezdett féltékenykedni az egyik haveromra de mikor én szóbahoztam neki hogy ő milyen szép lányokkal haverkodik csak annyit mondott h "Tudom..jó csajok" :| nem tudom mire gondoljak ezek után. Szeretnék vele leülni beszélgetni de félek hogy nem értene meg..:| vagy hogy féltékeny kislánynak nézne..ezt nagyon nem szeretném. Mit csináljak?
2010. okt. 20. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak de én se tudom mit tegyél :'(
2010. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem ezt a választ várod, de a legjobb ha mielőbb elhagyod ezt a fiút! Az csak egy dolog, hogy 2 hónap után haldoklik a kapcsolatotok, akkor mégis mire számítasz később? - ami fontosabb, hogy egy drogos hatalmas bajt hozhat a fejedre!!! Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy kitarts egy ilyen fiú mellett, s végigasszisztálj egy ilyen leépülést... illetve ahhoz is, hogy te emelj ki valakit egy ilyen közegből.
2010. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem a drog a hibás. Minél hamarabb hagyd ott amíg nem súlyosbodik a helyzet, komolyan mondom, ez nem vicc.

HAGYD OTT! Találsz jobbat.

2010. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. hát, elég nehéz idő előtt állsz szerintem...

nem tudom, ő e az első szerelem az életedben. szerintem ne akarj túl sokat ettől a kapcsolattól. a srác valószínűleg nem lesz a gyermekeid apja. ezt ne is akard, hisz az életed ne horgonyozd le már most! kár lenne! hidd el, még egy csomó másik pasiba leszel legalább ennyire szerelmes, mint most ebbe!

ha úgy érzed, hogy le kell ülnöd vele beszélni, tedd meg! és légy őszinte, mond meg nyíltan, hogy mi az, ami tetszik, és mi az ami nem! neked sem jó egy olyan kapcsolat, ahol meg kell alkudnod olyan dolgokkal, amiket nem szeretsz! és hidd el, fájni fog! de kell is fajon, hogy majd a sokadik alkalommal, meg tudd becsülni azt az embert, akiért érdemes élned, és aki ugyanígy érez irántad! és ha ez az ember történetesen a mostani barátod, akkor pláne beszéld meg vele!

38F

2010. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem ő az első szerelem.=D előtte volt egy 1éwes kapcsolatom már de visszatérve nagyon szeretem őt és én szeretnék neki segíteni mindenféle képpen.. ha együtt maradunk ha nem! csak fogalmam sincs hogy..:|

2010. okt. 20. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha drogfüggő lett akkor jobb ha távol maradsz tőle, szólsz valami nagyobbnak és kész.
2010. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek,hogy 14 évesen foglakoztat Téged a párod változása.Az én feleségem 28 évesen se vette észre azt,hogy bajok vannak.De még fiatal vagy és semmi bajod nem lesz ha egy kis szünetet tartasz .Néha nem árt az ha egyedül vagy.
2010. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy hagyd ott. Hiába szeretnél segíteni neki, nem fogja hagyni. Ha mindenáron segíteni akarsz neki, mondd meg neki, hogy úgy látod, megváltozott, méghozzá negatív irányban. Amiket itt leírtál, hogy csúnyán beszél veled, nem figyel rád, féltékenykedik, nyugodtan megmondhatod neki. Ne veszekedj vele, csak közöld a tényeket. Más megoldás nincs. Vagy lelépsz, vagy beszélsz vele. Ha nem lehet vele beszélni, akkor hagyd ott.
2010. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Egy drogos pasi senkit nem szeret. Neki a drog a szerelme. Az meg hogy káromkodik veled, és ilyen flegmán nyilatkozik, csak azt erősíti hogy már nem tisztel, magyarul kutyába se néz. Ha 2 hónap után ilyen komoly gondok vannak, mi lesz később? Ez nem fog javulni. A te kezedben a döntés, a kérdés csak az hogy mennyi időt akarsz elszenvedni emiatt a pasi miatt.
2010. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!