Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapom ezt mindig a fejemhez ?

Figyelt kérdés

Párom költözött hozzám évekkel ezelőtt.

Mindig azt vágja a fejemhez hogy nekem könnyű mert itt a szüleim bármikor,rajtam kívül nincs itt senkije és ha gondolom haza is mehetek. Ő ezt nem teheti meg.

Meg hogy én naponta találkozok velük de mondtam hogy ez nem igaz mert van h egy hétig se ugrok haza max 1 2percre hívom h mi újság de ezt se mindig.


Az ő szülei tőlünk 40kmre laknak. Évi 2x ha átjönnek hozzá. Ő nem tud telefonálni velük ( mintha az en hibám lenne

de érdekes mert mindig a mobilon lógnak).

Sokszor kérdezem hogy beszéltél anyuddal ? - nem, mit beszéljek?


Havonta van szüleinél egy kis dolga, és csak annyit kértem régen, hogy próbálja meg osszerakni hogy ne az legyen h havi 6 7x kelljen menni. ( nyilvan családi esemény vagy ilyesmi az más)

Amúgy egyikünk szülei sem öregek.


dec. 1. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
40 km nem olyan nagy távolság, szóval nem is értem ezt az egészet.
dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De például volt egy év amikor beteges volt és alig dolgozott, de az anyja el nem jött megnézni őt. Oké hogy nem fekvő beteg volt de akkor is
dec. 1. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Istenem szakítsatok már!
dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok? Mert ez rohadtul dedós dolog. Az én szüleim a világ másik végén laknak 10 ezer km-re Magyarországtól egy màsik kontinensen. Édesapám 2 hónap itthon tartózkodás után nyáron ment vissza, édesanyámat pedig lassan másfél éve nem láttam egyáltalán. Nincsen lehetőségük csak úgy haza jönni a munka és az anyagiak miatt. Viszont apósommal együtt élünk. Eszembe nem jutna a férjemet vagy akár a szüleimet vegzálni emiatt, hiszen felnőtt emberek vagyunk. Ha tényleg ez ekkora probléma köztetek, akkor lehet tényleg szakítanotok kellene. Ennél nagyobb problémák is lesznek még.
dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

40 km?

Ne viccelj, sokan napi szinten ingáznak ekkora vagy még nagyobb távolságról.

dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Abból is azt kaptam meg hogy tiltom a szüleitől hogy anno annyit kértem hogy ne minden héten menjen hanem próbálja össze rakni az ottani dolgait.


Ráadásul neki van jogsija nekem nincs. Így még nekem nehezebb is megoldani hiába laknak kötél szüleim.

dec. 1. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen piti dolgokat sem tudsz vele megbeszélni, akkor ez egy halott kapcsolat. Felesleges tovább rabolnotok egymás idejét.
dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert proli a parod
dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, annó nálunk ugyanez volt. De akkor az anyja mondta ezeket a páromnak, hogy én tiltom tőlük! Pedig heti 4x ment ki és minimum 1x ott aludt. Aztán ez addig ment amíg az anyja 1 hónapra szétszedett minket, majd a párom rájött, hogy amit az anyja mond az nettó hülyeség és birtoklási vágy aztán végül kibékültünk és most jó minden. Heti 1-2x meglátogatunk mindenkit. Szóval lehet a párod anyjának nem tetszik a helyzet és befolyásolja a párod! Ha viszont a párod magától ilyen hülye akkor ez a kapcsolat halott.
dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!