Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha veszekszünk, utána mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszekszünk, utána mindig szédülök és foltokat látok, a párom meg nem hiszi el, sőt állandóan azt vágja a fejemhez, hogy így nem érek el semmit az életben. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában sok a veszekedés és egyre többször van ez, hogy megszédülök és foltokat látok. Tegnap is két hét után találkoztunk, nem akart este szexelni, hanem reggel és 10kor le akart feküdni és engem is elküldött aludni, mint egy ovist (mikor nagyon jól tudja, hogy 12 előtt nem tudok aludni). Kimentem a fürdőbe, mert éreztem, h valami megint nem kóser, elszédültem a kád mellett. Erre odajött, hogy így semmit se fogok elérni az életben, meg hogy direkt csináltam mert hogy hogy nem vertem be a fejem meg ilyenek...

Ez óta egyszerűen hányingerem van, tiszta ideg vagyok és szédülök...

Mit csináljak? Menjek orvoshoz? Milyenhez? Majdnem egész éjjel sírtam ezek után oda se jött csak 10kor nyugodtan lefeküdt aludni, engem meg otthagyott...



2020. okt. 12. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A szédülés és a foltok magas vérnyomásra utalnak.
2020. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Minek is vagy egy ilyen barommal?
2020. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen biztos vagyok abban, hogy ennek van előzménye a részedről is, ettől függetlenül ha idáig jutott a kapcsolatotok, akkor felesleges az egész vergődés, ennek annyi. Egyébként meg szimplán magas vérnyomás, menj orvoshoz.
2020. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezek migrén tünetek, nekem is szoktak lenni.
2020. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért egy orvos nem ártana.
2020. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Alacsony vérnyomás inkább.
2020. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a pasit hagyjad, egy senki. Akinek annyi a fő büszkesége az életben, hogy ő 10-6-ig alussza le a 8 óráját, míg más, szerinte csökkentértékű ember 12-6-ig, az úgyis agyhalott, semmit sem fogsz tudni vele se megbeszélni, se együttműködni később, pl ha gyereketek lesz. Buta mint a föld.
2020. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
12-8
2020. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet tényleg hagynod kellene, mert a sok veszekedés nagyon nem tesz jót a nagy stressz miatt. Na meg ahogy itt írták orvoshoz mindenképp menj ezzel nehogy baj legyen.
2020. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Búcsúzzatok el egymástól. Hosszú távon ne számíts vele!
2020. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!