Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A papucs nők menyire kelendőek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A papucs nők menyire kelendőek?

Figyelt kérdés

Kb annyira mint a papucs férfiak?

Vagy pont ellenkezőleg, futnak utánuk is a pasik, mint a többi nő után?



dec. 1. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

papucs nő?


Hát nők re ezt ritkán használják.


Bátortalan, szótlan, kis csendes...félős típus mert nem mer szólni ezért azért...


szóval nőknél ez nem oszt nem szoroz.

dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Inkább szolgalelkűek,nem papucs.
dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól néz ki kelendő biztosan, de hogy meddig ki tudja.
dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
NEM papucs!!! Normális nő! És a legtöbb férfi ölne egy ilyenért!!!
dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem papucs nőként azt veszem észre hogy ők kapósabbak. Könnyű velük bánni, minimális a véleményük, háziasak.
dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Én is így látom!
dec. 1. 16:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elég alkalmazkodó làny vagyok de nem nevezném magam papucsnak, nem volt soha gondom a párkereséssel.
dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a papucs nő 🤣 De már kaptam meg hogy "szolgalelkű" vagyok...akkor lehet ezért vagyok kapós? 😂

Mellesleg attól hogy gondoskodom a páromról még nem érzem szolgának magam mivel ő is azonnal ott van ha szükségem van vmire...szóval akkor lehet mi kölcsönösen papucsok vagyunk 😃

dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha "papucs" alatt az vagy főleg az értendő, hogy konyha- és házitündérke, akkor nagyon. Szánalom, de lassan 2024-et írva is erre van igény pár(kapcsolat) címszó alatt a férfiak részéről. Meg persze egy szép pofira és nagyjából dugható testre, bár a szexet szükség esetén megoldják házon kívül, de a kaja és a patika otthon - úgy, hogy ezek megteremtésében ne kelljen kivenniük a részüket - elengedhetetlen.
dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Hát ez mondjuk tényleg szomorú. De amíg előbb választ egy nő, egy bunkot aki elnyomja, mint egy olyat aki kiveszi a részét a dolgokból, addig nem tudom a nőket sajnálni.
dec. 1. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!