Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

A párom Franciaországban töltött egy hetet, mikor hazaért nagyon kívántam a csokit, kérdeztem többször is viccelődve, hogy nem-e lepett meg vele, mondta hogy nem hozott.

Ma pakoltam ki a táskáját, és találtam benne egy csokit, kiderült hogy az egyik régi lány ismerősének hozta, akivel nem mellesleg ha összefutnak valahol, utána napokig chatelnek. Nem lehet itthon kapni, és a lány így cukkolódva kérdezte, hogy nem vesz-e neki, ezért hozta. (Igen, beleolvastam az üzeneteibe, nem volt semmi durva, de azért mennek a giffek meg a viccelődes.)


dec. 2. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Segitek. O a baratnoje, teged meg dug. Szivesen.
dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, nem a barátnője, elolvastam az üzeneteiket is.
dec. 2. 09:51
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Szebb verzió:


Nem "jogosan" ugyanis a csaj rászedte, neki se vett volna semmit se. Csak annyi, hogy ő nyomulósabb, mint te vagy.

Őt nem látja mindennap míg téged ja, téged megszokott, őt bár régebb óta ismeri jobban ismeri és teljesen másfajta viszonyt ápol.


Csúnyább verzió:


A csaj iránt még érez valamit/a csajt talonban tartja és téged nem szeret igazán.

De akkor se "jogos" mert ilyesmi nem létezik. Úgy érzed magad és kész. A döntés a te kezedben van, hogy mit kezdesz az egésszel.

dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Jogosan, és nem értem, hogy miért vagy még vele?
dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
1es jól írja
dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Mert ha hozott volna mindkettőtöknek jobban éreznéd magad? Vagy ha csak neked hozott volna csokit? Úgyis tartja vele a kapcsolatot. Téged az zavar igazából és nem a csokoládé.

Na de akkor miért vagy még vele párkapcsolatban?

dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Eszébe nem jutott az hogy bárkjnek is hozzon vmit. A csajnak is azerr hozott csak mert az szólt előre! Kulinben neki se hozott volna.


Ez olyan amikor én németo-bol hazalátogattam szóltak a kinti magyarok hogyha megyek vissza vigyek már nekik turorudit kolbaszt meg az egyik kért fluoreszkálós dekort is mert itthon az olcso.

Na igy vittem ki en is csak dolgokat mert szóltak/kérték, különben eszembe nem jutott volna meglepibol turorudikat venni kintre.

dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Hátha a férjem elutazna és egy másik nőnek előbb hozna ajándékot, mint nekem, aki a párja, akkor ne haragudj, de én reptetném a francba. Ez rohadtul megalázó neked, hogy a másik nőnek puncsol és hoz, téged még le se xar. A másik probléma az nagyobb, hogy napokig chatel egy nővel aki nem te vagy. Lehet lepontozni meg minden, de nálam ilyennel kapcsolatban nincsen tolerancia. Valószínűleg csapja a szelet a csajnak is melletted. Legyen önbecsülésed és lépj ki ebből a kapcsolatból, mielőtt a francia csokit egymás szájából eszik ki és tesz téged lapátra a párod.
dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

De neki "rendelésre" hozta mert KÉRTE a csaj!

Ennek eszébe nem jutott volna az hogy bárkinek is ajándékot kéne hoznia!

dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a legnagyobb bajom, hogy hozott neki, de amikor fél óráig mondogattam, hogy mennyire kívánom a csokit (éjszaka volt, így nem tudtam venni), és ott van a táskájában, de egy szót sem szól róla, hogy el tudja vinni a másik nőnek, azt elég gáznak érzem.
dec. 2. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!