Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértödtem Meg?

Figyelt kérdés

Párom tegnap egész nap dolgozott. Hívtam öt este nem hívott vissza. Majd este vissza írt egesz nap utan az sms emre hogy nagyon faradt. Pihenni fog. Felhívtam. Felvette. Hogy lent van a kutyáva és a szomszeddal beszelget. Aztan irt hogy mar fent van megy aludni.


Én elvartam volna hogy magától este felhiv ágyból akar 2 percre, vagy hazafele autóban talál 2 percet ( fél órát autózik haza). Vagy akár az közben az attkozott kutya setaltatas közben eszebe jutok 2 percre.


2020. jún. 18. 12:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Felnött parkapcsolatok kategoria akart lenni.
2020. jún. 18. 12:39
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Kérdésre a válasz: nem jogosan.

Amúgy: Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2020. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem jogosan. És ha így ráakaszkodsz hamar lapáton találhatod magad.
2020. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Jogosan sértődtél meg teljesen,forditott esetben neki ez hogy esett volna?

Kicsit te is hanyagold őt..mivel a jelek szerint ő is hanyagol.Őtet az nem erdekli hogy esetleg te hogy vagy,vagy hogy telt a napod?Érdemes ezen elgondolkodnod

2020. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez max tini párkapcsolatok kategóriában menne el

Ott esetleg nem gáz

2020. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Megcsal. (Úgyis ezt akartad hallani mert ilyen vagy. -.-")
2020. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
" 1/6 A kérdező kommentje:Felnött parkapcsolatok kategoria akart lenni." Eszerint te is érzed kérdésed gyerekességét.!
2020. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy jogos, de egy ilyen hisztis pitsának hiába magyaráz bárki bármit.
2020. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Elég tini szint ez, ha ilyenen sértődés megy.
2020. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha egyébként felszokott hívni és most az egyszer fáradt hát had aludjon. Egyébként ha valakivel beszelget bunkosag ha csak nincs nyomós ok rá felbeszakitani a beszélgetést. Túl reagalod már. Őszintén ha felhiv 2 percre akkor meg az lett volna a baj hogy van pofaja osszvissz 2 percre felhívni?
2020. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!