Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez illetlenség társaságban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez illetlenség társaságban? Féltékenykedésnek számít az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

Van párom. Ha iszogatni megyünk a közös barátainkkal, néha előfordul, hogy ilyenkor csatlakoznak hozzánk random emberek, mert pont a mi asztalunknák van még hely a kocsmában, miért is ne, van hogy tök jó beszélgetések sülnek ki belőle. Igazából ez a gyakoribb.

De vannak azok az esetek, amikor egy-egy random pali nyíltan flörtöl a barátnőmmel, beszéd közben végig a melleit bámulja, miközben amúgy ott ülök a párom mellett. Tudom, hogy a barátnőm nem csalna meg, meg nem is megy bele ebbe a flörtölgetésbe. Viszont ilyenkor mindig közelebb ülök a barátnőmhöz, átölelem a derekát, sűrűbben keresem az alkalmat, hogy megpuszilhassam, vagy adjak neki egy rövid csókot. Szóval ja, tulajdonképpen elég egyértelműen a tudtára adom az aktuális random srácnak, hogy a barátnőm foglalt.

Viszont a legutóbbi ilyen után elbeszélgetett velem otthon a barátnőm, hogy miért csinálom ezt. Azt mondta neki fel sem tűnt, amíg a barátnői nem hívták fel erre az "intő jelemre" a figyelmet, és akkor realizálta, hogy talán én "féltékeny" vagyok, meg "birtokolni akarom őt". És hogy ez igaz-e. Szerintem nem az, szerintem nem vagyok féltékeny. Bízom benne, soha nem akartam ellenőrizni, korlátozni, a szóban forgó szituációban meg egyébként is látom, hogy hogy viselkedik ilyenkor, nem adja senki alá a lovat.


dec. 2. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Te ugyanígy bámulsz más nőket, szóval gáz vagy.
dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 Ezt hol látod leírva? :)

Egyébként nem, nem flörtölök random nőkkel, meg nem beszélek úgy senkivel sem, hogy végig a melleit bámulom.

dec. 2. 17:29
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Aha persze.
dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem illetlenseg, csak felesleges. Úgyis tudja, hogy együtt vagytok, így még jól szórakozik a pasi rajtad, hogy véded a "tulajdont" és riválist látsz benne. Ignorald. Legyél magabiztosabb.
dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít annak - mondjuk ha velem flörtölni kezd vki akkor automatilusan közelebb húzódom a páromhoz meg puszit adok - vagyis egyértelműsítem hogy semmi esélye másnak.
dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem látom a konkrét szituációt. Kinek mi... tudod.
dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Inkább azok a férfiak bunkók, akik flörtölgetnek a pároddal. Sok férfi ott és akkor beszólna nekik, hogy kapjanak a fejükhöz, mert az a nő foglalt. Konkrétan hallottam olyat, hogy egy fickó ilyet csinált egy csinos nővel, aki párja társaságában volt egy szórakozóhelyen (nekem a nő mesélte el a sztorit). Először csak rászólt a párja az idegen fickóra, hogy viselkedjen, utána pedig (mivel folytatta a flörtölgetést) meg is pofozta. Ott mondjuk a nőt konkrétan zavarta a fickó viselkedése, talán azért is tette ezt a férfi.

Aki meg ölelést és puszikat a féltékenység jelének tart, azzal meg gondok vannak fejben. Meg azzal is, aki a barátnői hülye megjegyzéseit kritika nélkül elfogadja.

dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5 A barátnőm is mindig közelebb húzódik ilyenkor, meg a vállamra hajtja a fejét néha. :)

#7 Én értem, hogy miért volt ez a megjegyzés, meg van tippem, hogy konkrétan kitől jött. Az exe szépen szólva is elég gázos volt, nyilván nem akarják a barátnői, hogy megint az legyen, mint akkor.

dec. 2. 20:13
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem ez a gáz, hanem, hogy bepróbálkozik valaki.

Konkrétan ez úgy jön le, hogy egy utolsó csicskának néz.

Mondjuk én elküldeném a f*szba az illetőt,ha meg emberkedni akar az se gáz. Néha nem árt, ha az ember elverhet valakit,csak meg kell várni, hogy a másik üssön először és akkor lehet mondani, hogy önvédelem volt.

33/F

dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Vegyen fel a bnod egy jo nagy gyurut a gyurusujjara. En azt szokram mutatni,amikor vki ugy akar kommunikalni,mintha szingli lennek.
dec. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!