Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő párkapcsolatban él,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő párkapcsolatban él, valóban illetlenség más férfiakkal beszélgetnie?

Figyelt kérdés

A "más férfiak" alatt nem a gyerekkori barátokat vagy közös haverokat értem, hanem olyanokat, akiket csak kicsit ismer, maximum haveri viszony van köztük.


A párom tegnap szóvá tette, XY megint mit akar, és miért keresett. Mivel ugye látta, hogy üzenetet kaptam, és megnézte a nevet.

Mondtam, csak annyit írt, hogy ösztöndíjjal kijutott külföldre ősztől, már több, mint biztos, hogy az utolsó két félévet ott fogja befejezni. Csak ezt akarta mondani.

Erre a párom szóvá tette, már azt hitte, hogy összevesztünk, egy hónapig nem beszéltünk, gyanús neki, hogy megint keres, ráadásul ilyesmivel.

A srácról csak annyit kell tudni, hogy segített felkészülni anno egy vizsgámra, illetve pár hetente, bár mostanában inkább csak havonta ír pár szót.

Nem kedveli az illetőt, mert szerinte nincs az a férfi, aki önzetlenségből segít egy nőnek, csak olyannak, aki neki tetszik, aki meg tetszik neki, attól meg elvár visszafelé is valamit.

Nincs lezárva a telefonom, megnézheti, de nem szokta. Mondtam neki, megmutatom, tényleg csak az ösztöndíjról meg külföldről volt szó, meg pár általános "hogy s mint, mik a további terveid", de ez is egyetemmel kapcs.

Neki (a páromnak) most konkrétan azért gyanús az illető, mert nem talált semmi gyanúsat vele kapcsolatban.


Olyan barátokkal, akikkel régóta ismerjük egymást, és néha akár hosszabban beszélgetünk, semmi baja.

De szerinte az ilyen hirtelen ismeretség, aki azonnal felajánlja a segítségét, mindig gyanús.

Anyukám meg a párommal ért egyet, szerinte jobb, hogy elmegy a fiú innen (mármint, hogy külföldre), mert nyilván nem a két szememért foglalkozott velem ingyen a szabadidejében (nem fogadott el pénzt).


2019. márc. 29. 11:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem voltunk összeveszve, csak ritkán beszéltünk az utóbbi időben
2019. márc. 29. 11:57
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Párod csak féltékeny :D

Nyugodtan beszélgethetsz akárkivel,nem tilthatja meg!

Amugy abba igaza van hogy egy pasi nem igazán szokott olyannak segiteni önzetlenség ől aki nem tetszik neki.

Nem feltétlen elvár valamit visszafele de valószínű hogy valamennyire bejössz neki azért irogat.

2019. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Igazuk van. Persze, hogy tetszettél neki és azt is megértem, ha ez nem tetszik most a párodnak. Persze neked jól jött az ingyen segítség, és az hogy figyelmet kapsz, amikor össze vagytok veszve. Sőt, talán még ez is jól eshet valahol, hogy féltékeny a párod emiatt. :D

Önző vagy, ha ezt hagyod így tovább folyni. A párod szerintem egy halál normális fickó és nem eltúlzottan féltékeny, mert mint mondtad, a régi barátaiddal, ismerőseiddel semmi baja.

2019. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként ebben a leggázabb, hogy neked ezt az egészet pontosan érezned és tudnod kellett akkor is amikor segített neked és most is, hacsak nem vagy teljesen hülye, de kétlem az írásod alapján.
2019. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

>De szerinte az ilyen hirtelen ismeretség, aki azonnal felajánlja a segítségét, mindig gyanús.


És akkor mi van, ha rád akar hajtani? Majd te szépen kezeled a helyzetet, ahogy gondolod. Hogyan lehetne jó megoldás az, hogy a párod eltilt MINDEN férfitől? Ez teljes bizalmatlanság.

2019. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgetek más férfiakkal akiket ismerek, de nem vagyok baráti viszonyban velük csak ismerős szinten..Megkérdezem tőlük, hogy van a családja, milyen a melo, illetve elmesélem neki ha valami olyan dolog történt amiről tudnia kellene, vagy érdekli. Ebben nincs semmi.
2019. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Azt meg, hogy volt-e hátsó szándéka azt nem lehet tudni. Az is lehet, hogy csak szimpi voltál neki mint ember és nem volt pofája pénzt elkérni érte. Az is lehet, hogy minden lefekvés előtt rád gondolt..nem lehet tudni. Ha nem mozdult rád egyszer sem akkor nem kell ezen drámázni.
2019. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Zard le a telefonod. Semmi koze hozza. Ha nem bizik benned,szakits vele.

A parod betegesen feltekeny,terapiara szorul. En tuti megszabadulnek tole. Elobb utobb ugyis eluldoz a hulyesegevel.

2019. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ismerned az eletet es tudnad hany megcsalas tortent mar csak baratsagbol, csak egy kavebol, csak barmi jelentektelensegbol akkor ertened a baratod es anyukad hozzaallasat.

Nezd, ez egy nagyon kenyes tema, mert nem lehet egyertelmu hatarokat huzni. Kello rutinnal az ember erzi, hogy miket nem kene mar megcsinalnia. Ha annyira akarsz valakivel beszelni akkor azt az egyet tartsd be, hogy sosem panaszkodsz neki a parodrol, nem lelkizel vele. Ez a minimum.

2019. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!