Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám túltenni magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Tizenéves vagyok.Volt egy másfél éves kapcsolatom,kb egy hónapja lett vége.A lányt kifejezetten megutáltam mert megtudtam róla olyan dolgokat amiket nem kellett volna. Csak az a baj bogy nem kell azóta más lány 2-vel is össze tudtam volna jönniazota de egyszerűen nem megy.Ugy gondolom, hogy nem lesz olyan jó ,mint az előző.Egyszerűen AZÓTA NEM KÍVÁNOK MÁS NŐT!
2010. okt. 20. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A legalapvetőbb tinédzser problémamegoldót javaslom: igyál!
2010. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez szerintem teljesen normális egy másfél éves kapcsolat után. kikell magadat pihenni, nem is baj ha nem akarsz mást. Majd fog kelleni, ha túlteszed magad az előzőn, mert ez még nem sikerült. az idő mindent megold.
2010. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 2-vel is? Az a raj...
2010. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éves kapcsolatom ért véget.

Csak úgy tudod elfelejteni, ha a csaj képét egy másikkal helyettesíted az elmédben. Csak egy másik lány lesz képes elfeledtetni veled a régit, de nagyon fontos, hogy kerüld a csajt, ne találkozgass vele, ne beszéljetek, mert úgy nehéz.

2010. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!