Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt nalatok olyan idoszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nalatok olyan idoszak hogy csak havonta szexeltetek?

Figyelt kérdés

4 honapja all fent a helyzet. Beszeltunk rola, a ferjem allitja, hogy ez a munkahelyi gondjai miatt van, majd ha elmulik, visszaall.

Csak 3 eve vagyunk hazasok. Kivancsi lennek, masnal is volt e ilyen idoszak, mert ez azert mar riaszto.


dec. 4. 07:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után volt csak ilyen hogy alig van szex mivel alig találkoztunk.
dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 October15 ***** válasza:
29%
Oh volt már nekem olyan is, hogy for no reasons 1-2 hónapig nem működött rendesen. Aztán vissza pattant mint a magyar gazdaság... pici, gyenge teljesítőképességű de a miénk. :D Oh wait...:(
dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem
dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A ferjem eszre se veszi a problemat. Eddig se volt sok szex, de hat ez.. es olyan, mintha ez neki jo lenne. Mar beszelni sem merek rola.
dec. 4. 07:38
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ezekben a hideg időszakokban van ilyen. Nem kívánom a szexet, de erről tud a párom is és megbeszéltük. Most ilyen vagyfokozót szedek, ginseang vagy mi a fene, de vissza kezd állni a szexuális étvágyam.
dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja es hiaba kerdezgetem hogy van e valakije, nem vagyok eleg jo ram unt stb csak nemleges valaszokat kapok de hat 28 evesen nem szeretnek igy elni
dec. 4. 07:54
 7/25 A kérdező kommentje:

5-os en ilyen magyarazatot is elfogadnek, de nalunk ez nyar vege ota van..

Szerintem velem van valami baja mert ez nem normalis, csak rafogja a munkara

dec. 4. 07:56
 8/25 October15 ***** válasza:
75%

Nyilván bármi megeshet de esetleg mi lenne ha nem az lenne az első gondolatod, hogy biztos veled van valami gondja és máshol amúgy a legyet is röptében...


Az is lehet hogy csak a melóhelyi agyfsz, az is lehet hogy valami más amiről nem szívesen beszél, esetleg azon dolgozzatok hogy ha van valami baja azt el is mondja, ne azon hogy na valld már be hogy megcsalsz mert már nem találsz vonzónak... XD Mármint csak jelezném, hogy ha nem csal meg és amúgy nem talál kevésbé vonzónak mint eddig hanem valami stresszeli akkor csak egy újabb nagyrakás szrt raksz a nyakába ezzel következésképpen mégtovább fog tartani a havi 1 kör.


Semmi olyat nem mondtál amiből következne hogy a te hibád, ahogy oylat sem ami arra utalna hogy megcsalna.

dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%

Asszony, te vagy az?:DD


Nálunk 1 hónap után tegnap volt szex. De előtte is ilyen 3 hét meg ilyenek. Szóval khög a gép rendesen.

Igaz. ő most terhes ami bevon némi problméát. Testi fájdalmak, lelki hullámvasút, konkrétan fizikailag is macera stb...

De azért elég sok gond van nálam is.

A pszichológusom azt mondta, hogy a libidót tévesen csak a szexuális energiára hasnzálják, de valójában életenergiáról van szó. Szóóóval igen, a stressz, a máshova figyelés simán elviheti a szexuális életet. Meg a depresszió.


És nálam is ez van. Elég noymott vagyok, figyelek a munkámra, építkeznk, változik az életünk, ügyekt kell intézni stb.... igazából nincs időm, energiám, kedvem a szexualitásra.

Ez nyilvánvalóan nem jó.

Érdemes lehenne a férjedet pszichológushoz küldeni. Nekem is csomót segít abban, hogy összeszedme magam és... jjjja, ez a depresszió egyik tünete, szóval esélyes, hogy nála is van valami hasonló. Nem kell nagy dologra gondolni, de van, hogy az ember lelke kicsit begubózódik aztán ottmarad. És hiába jó lelki társ az asszony meg a barátok, valahogy.... nem ugyanaz.

És 4 hónap az elég sok idő, nem szabad hagyni, hogy betokozódjon. Pusztán az idő telésével nem fog megoldódni.


és persze randizzatok. Hetente-kéthetente, ahogy időtök engedi, de mozduljatok ki, sétáljatok, utazzatok el valami nyugis helyre (Mátrát tudom ajánlani, jókat lehet ot tkirándulni), töltsetek együt tminőségi időt. Akár belobbanthatja újrra a szexualitást, de ha más nem, hát lelkileg biztonságos közelbe hoz titeket, hogy értsétek, nem a kapcsolatban van a gond, hanem az abban lévő egyénnel. Ez fontos különbség, mert így pl fel sem merül a megcsalás lehetősége, mert tudod, hogy ez nem erről - lényegébne nem rólad vagy rólatok - szól, csak az egyén saját szaráról.


Lám.lám, nekünk férfiaknak is van lelkünk. Apáink nagyapáink jól titkolták, aztán ez lett a vége... Nem volt kitől megtanulni hogy legyünk érző lények:S

dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8,9, koszi a valaszokat, jol esik, hogy nem rogton azt mondtatok, hogy kuka, meg biztos megcsal stb :)

Valoban nem nagyon talaltam arra utalo jelet egyebkent, de nehez nem magamban keresni a hibat. Nagyon frusztralo, hogy nem kivan, raadasul ez nem is altalanos helyzet, hiszen en vagyok a no.

Valoban elofordulhat nala valami kis enyhe depresszio. Nem is beszelunk masrol, mint a problemakrol. Csak ha nyugi van, pl hetvege, mar akkor sincs semmi (most epp 2 hete). Az utazas jo otlet, fel is vetem :)

dec. 4. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!