Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt nalatok olyan idoszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nalatok olyan idoszak hogy csak havonta szexeltetek?

Figyelt kérdés

4 honapja all fent a helyzet. Beszeltunk rola, a ferjem allitja, hogy ez a munkahelyi gondjai miatt van, majd ha elmulik, visszaall.

Csak 3 eve vagyunk hazasok. Kivancsi lennek, masnal is volt e ilyen idoszak, mert ez azert mar riaszto.


2023. dec. 4. 07:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Fél éve szültem igazából azóta nem volt túl sokszor egyszerűen kivagyok merülve és eszembe se jut a szex, libidom kb nulla. Tehát ez főként miattam van. Mi beszéltünk erről úgy vagyunk vele hogy kell egy kis idő és visszaáll.
2023. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10, ajánlom Mátraszentimrén a panziót és a hozzá tartozó Vargánya éttermet:D Nincs ott semmi, csak az erdős hegy. Szóval ez akkor jó, ha szerettek kirándulni, de akkor tényleg jó. :)
2023. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Munkát nem tudna váltani ha azzal van a baj? Viszont ha depis, kiégett, a tesztoszteron szinttel van probléma akkor szakember szükséges.
2023. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

A 11 évből kb 8 ilyen volt, kb 1-1,5 éve ment fel 2-max 4 alkalomra.

Nekem nagyon nincs rá igényem, úgy meg nem csinálom hogy a hátam közepére sem kívánom

2023. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
Igen nálunk ez van mert én depressziós vagyok nincs nagyon libidóm
2023. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne kitenném a párom. Nekem alap a napi szex.
2023. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Meg annyit hozzatennek, hogy most mar eleg gyakran elojon nalunk ez a tema, par naponta konfliktus van belole.

Nem tudom, mit csinaljak, nyilvan az sem tesz jot, ha folyamatosan b.sztatom, de felek, ha nem beszelek rola, ez konzervalodik.

Mit tennetek a helyenben? Hagyjam kicsit beken?

2023. dec. 4. 08:46
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
Fhu hasonlo helyzetben vagyok én is nőként. Tudom milyen bosszantó tud lenni, főleg hogy a pasik többsége előadja hogy ők mindig szexelni akarnak aztán mikor lehetőség lenne már nem. Bele se megyek hogy dobd be magad szexi fehérnemű, újítások, kommunikáció, mert magamból kiindulva szerintem ezen már túlvagytok és nem oldotta meg a helyzetet. Tehát én tanácsot nem is tudok adni mert magam is keresem. Nekünk már gyerek is van így húzósabb a válás téma is szerintem, de ha továbbra is így marad az lesz, mert megcsalni nem fogom, de szenvedni se fogok meg könyörögni érte.. Engem teljesen kiábrándít a viselkedése, visszautasítása, szerintem veletek is ez lesz előbb útóbb ha így marad
2023. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17: ha hagyod akkor belekényelmesedik szerintem a szituba.. de nyilván az se állapot ha csak azért van szex mert “erolteted”. Nehez dontesek ezek, ha nem akar valtozni a fejed tetejere is allhatsz sajnos
2023. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%

Volt, és ugyanez volt, hogy a sok meló stb.

Sajnos nálunk a sok meló ténylegesen más nőket jelentett, pedig szinte a fejem tettem volna, hogy nincs senkije, hiszen "melóból" is óránként jelentkezett, amikor kivétel volt, akkor "valami mindig közbejött". Egy numera itt, egy ott. Csak a szakítás után derültek ki, soha nem csak ketten voltunk és volt időszak, amikor összeszedett valamit és nem nyúlt hozzám, mert tudta, ha kiderül, ő lebukik, én háztartásbeli vagyok, kis faluban éltünk, nem jártam társaságba, esélye sem lett volna rám fogni a hűtlenkedést. Minden csak a szakítás után derült ki...

2023. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!