Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt nalatok olyan idoszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nalatok olyan idoszak hogy csak havonta szexeltetek?

Figyelt kérdés

4 honapja all fent a helyzet. Beszeltunk rola, a ferjem allitja, hogy ez a munkahelyi gondjai miatt van, majd ha elmulik, visszaall.

Csak 3 eve vagyunk hazasok. Kivancsi lennek, masnal is volt e ilyen idoszak, mert ez azert mar riaszto.


2023. dec. 4. 07:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15%
Valoszinuleg megcsal. Mindenesetre a hazassagotok kuka. Ideje valni
2023. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

Volt ilyen, persze, szerintem az élet nem egy disney mese, néha előfordulhat, hogy a szex háttérbe szorul és nem megcsalás vagy elhidegülés miatt.. Pár példa a mi kapcsolatunkból: beteg volt sokáig, nem tudtuk mi baja, orvosról orvosra jártunk diagnózisért. Aztán meg műtötték, sokáig tartott mire felépült és nem vagy csak nagyon ritkán kívánta a szexet ebben az időszakban, ami sztem tök érthető. Nekem pár éve volt egy balesetem, abból is több hét volt felépülni és valahogy nekem se volt kedvem szexelni amikor kb. üvöltöttem a fájdalomtól.. Volt, hogy mindketten agyon voltunk terhelve, egy csomó stressz volt rajtunk, munkahely elvesztése, családban betegség, akkor is volt hogy kimaradtak hetek mert inkább csak bútjunk egymáshoz, a libidónk valahová elbújt addig. Aztán persze újra és újra visszatérünk a szexhez, ezeket a szüneteket intentív periódusok követik. Szerintem ez hosszú kapcsolatrban tök normális tud lenni és őszinte kommunikációval, empátiával és türelemmel kellé kezelni.

A férjed remélem tesz azért, hogy változzon a munkahelyi stressz, keres másik állást, interjúzik vagy bármi.. Arra ne várjon, hogy majd magától elmúlik, mert lehet, hogy mire ez bekövetkezik addigra elég sok kárt okoz ez a kapcsolatotokban.

2023. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk volt ilyen, sot, egyszer tobb, mint 1 honapig, pedig csak masfel eve vagyunk egyutt (1 eve elunk egyutt) es 26/28 evesek vagyunk. Van ilyen. Aztan beallt heti 1-re, neha ket hetig sincs, aztan neha heti ketto. Tudjuk, hogy ez meg mindig keves, ilyen heti 3-4 lenne az idealis mindkettonknek. Dolgozunk rajta, de oszinten, nem ez most a prioritas. En meg sulizok, viszonylag a vegen jarok, de meg vizsgaidoszak, utana majd lassan szakdoga, allamvizsga, 0-24 szorongok, o meg hetvegen is melozik, hua faradt.

De egyebkent bujas, puszik, simi, tehat intimitas van, ugyanugy szerelmesek vagyunk, szoval en nem aggodom.

2023. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) bujik egyebkent, ezzel nincs gond..csak epp nem szexelunk.. igyekszem en turelmesnek lenni, csak attol felek, hogy rafogja a munkara ezeket a dolgokat, kozben meg igazabol ram unt es nem kivan. Nem szeretnem, ha innentol igy elnenk, ez meg még tovabb csokkenne a vegen meg itt allnek 30 evesen egy szex nelkuli hazassagban, ugy, hogy azt sem tudom mi a baj velem :(
2023. dec. 4. 11:12
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem veled van baj. Exem hyposzexuális volt. Már az elején feltűnhetett volna, hogy nem annyira fontos neki a szex. Elég hamar ritkult, aztán meg is szűnt. Neki nem volt probléma és nem is értette, hogy nekem miért az...
2023. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!