Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így reagált a férjem, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így reagált a férjem, amikor meg akartam vele beszélni, hogy nagyon keveset szexelünk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Újabban 3-4 hetente van valami, gondoltam ideje megbeszélni, mert hát néha értem, ha előfordul ilyen, de állandóan azért nem jó így. Nos, az volt a válasza, hogy azt hitte ez elég, meg miért kellene minden nap (nyilván semmi olyasmit nem mondtam, hogy minden nap akarnám, sőt én sem vagyok nagyétkű de ez konkrétan ló…sz). Szinte hülyének nézett.

Le vagyok döbbenve, azt hittem, értelmesen meg tudjuk beszélni a dolgot. Csak 3 éve vagyunk házasok.. gyerek nincs. Mit tegyek? Nagyon csalódott vagyok, teljesen más reakcióra számítottam.


dec. 5. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

sajnos az alapjai nincsenek meg ennek a házasságnak, a kommunikáció, sajnos igy hosszabb távra tervezni sanszos, főleg 3 év után havi 1 „valami” mert ha havonta van minőségi szex közöttetek és nem csak gyors monoton numerák, csak hogy legyen valami..akkor nos az is kevés egy jól müködő dinamikus párkapcsolatban ahol érzelmileg egyhúron vagytok, fizikailag vágytok egymásra, simogatások, ölelések stb, ha ezek mind hiányoznak akkor elgondolkodnék…..

az azt hittem, hogy elég …..ez egy fásult/megszoktalak kapcsolatnak hangzik, szerinted ha családod lenne vele, mennyi szexre számithatnál tőle?

dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem mondtad neki, hogy nem napról napra gondolsz?
dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva én elválnék.
dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
🧔💬 [link]
dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Írj privatot, találkozzunk és kuelegitelek heti több alkalommal.
dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
5, de egy igénytleen simp gyökér vagy....
dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Először is, fontos megértened, hogy minden párkapcsolatban eltérőek a szexuális igények és a vágyak. Az lehet, hogy a férjed számára az aktuális szexuális gyakoriság megfelelő, de te szükséged érzed többre. Ez egy olyan téma, amit meg kellene tudni beszélni a párkapcsolatban, ahogy meg is próbáltad.

Első lépésként, nyugodtan beszéld meg újra a férjeddel a helyzetet. Lehet, hogy az első beszélgetés során nem sikerült eléggé kifejezned az érzéseidet vagy a vágyaidat. Most próbálj meg nyíltan megfogalmazni, hogy milyen hatással van rád a kevés szexuális élet. A kommunikáció az egyik legfontosabb dolog a kapcsolatban, így csak így lehet elérni a kölcsönös megértést és a változást.


Fontos, hogy a beszélgetés során mindkét fél nyitott és elfogadó legyen. Mutasd meg, hogy nem azért beszélsz erről, mert azt hiszed, hogy minden nap szexelnétek, hanem mert számodra fontos a kapcsolatban a fizikai közeledés és intimitás.


Ha a kommunikáció nem vezet változásokhoz, akkor fontolóra veheted, hogy segítséget kérj egy párkapcsolati terapeutától vagy szexuálpszichológustól. Ők képesek segíteni megérteni egymás igényeit és azon dolgozni, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz a párban.


A párkapcsolatokban mindig vannak kihívások, de a kommunikáció és a kölcsönös megértés segíthet megtalálni a megoldást.

dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nos, két dolog lehetséges - de egyik sem túl jó. Az egyik hogy a férjed lehet tényleg nem tudta - ebben az a bibi, hogy 3 év után sem ismer, nem vette fel a frekvenciádat. A másik verzió, hogy tudja de direkt beszél mellé (ez a sanszosabb verzió).

Érzelmileg elkezdett eltávolodni, de nem mondja meg, súlyos kommunikációs, bizalmi deficit a kapcsolatban.

Könyörgöm ti NE vállaljatok még gyereket!!! Ne kárhoztassátok a gyereket arra, hogy elvált szülők gyereke legyen. Mert te is tudod mi lesz ennek a történetnek a vége...

dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Esélyes hogy van valakije, vagy már rád unt, vagy kezd rád unni. Szerintem férfiként ha legalább heti egy szexre nincs igénye, akkor annak nem természetes oka van.
dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Osszegzem. Se a szex, se a kommunikacio nem megy ebben a kapcsolatban. Mit akartok ezen kivul egymastol?
dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!