Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás erre az esetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás erre az esetre?

Figyelt kérdés

A párodnak "melegen ajánlott", céges szilveszteri buliba kell mennie, amolyan smúzolós - pofavizites dolog, egy valóban jó rendezvénnyel összekötve.

A gond viszont, hogy a párodat nem engedik be, mert nincs 18.



dec. 7. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, neked kell menned, a párodat nem engedik be. Bocsi, 24 óráztam.
dec. 7. 11:24
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Olyan nincs, hogy nem engedik be és mész helyette te. Ha nem engedik be, az rajtuk van, ki nem sz*rja le, hogy "melegen ajánlott"? Ne legyen bűntudatod, amiatt, hogy akkor te vagy a rossz, ilyet tőled senki nem várhat el.
dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenne felnőtt, dolgozó emberként 18 éven aluli "párom".
dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Tehát akkor javítsunk:

NEKED kell céges bulira menned, de a párodat nem engedik be, mert nincs 18.


Mi sem egyszerűbb ennél: nem viszed a párodat. MOndjuk... nálunk céges bulira nem is szokás vinni párt, elvégre belsős rendezvény.

dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez milyen cég, ahol kötelező a partizás? 😂
dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Mondd, hogy a gyereked. Elhoztad, mert nem ér rá a babysitter...
dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

"Ajánlott" céges szilveszteri buli? Furcsa egy munkahely - a legtöbb ember a haverjaival szilveszterezik, nem a kollegákkal.


És milyen hely az, ahova nem engednek be egy 18 év alattit szilveszter este?

dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
5.Multik között előfordul az ilyen. Én is dolgoztam olyan cégnél, ahol mondták, hogy a céges vacsorán érdemes ott lenni, mert a prémiumod sínyli meg, ha nem mész el.
dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Céges vacsorán a multinál persze. De nem szilveszteri bulin. Jó, hogy szenteste nem jönnek át.
dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!