Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen megoldás van erre az...

Milyen megoldás van erre az esetre?

Figyelt kérdés

Nagyon szagérzékeny vagyok, és már hetek óta szorongok amiatt, hogy a lépcsőházunkban kb. egy hónapja kering egy erős, irritáló füstölő szag. Olyasmi mint a szivarka, az a büdös cigi, de mégis inkább egy jellegzetes aromás illőolaj szaga van, mintha egy indiai étterembe, vagy jógaközpontba mennék be. Szerencsére nem mindig, hanem általában az esti óránkban érezni, viszont sajnos nekem mindig beszivárog a lakásomba, és kellemetlenül fullasztó. Megkérdeztem a szomszédot, de elmondása szerint ő semmit nem érez, mert keveset járkál az előszobában, és a lépcsőháztól messzebb van a nappalija, a szag forrását sem tudja. Eléggé félek, hogy nem fog megszűnni, és nem is tudom mit tudnék tenni. Esetleg valamilyen tippek, hogy hogy tudnám kideríteni? Vagy mi okozhatja?


Attól tartok, hogy valaki mégiscsak dohányzik, és azt ugye lépcsőházakban tilos... ha tudnám, ki az illető, vagy mi a szag forrása, akkor legalább meg lehetne beszélni, hogy nyissák ki az ablakot.

Ugyanakkor lehet én vagyok túlságosan érzékeny a szagokra, és emiatt senkit nem érdekelne, így nem segítenének.


2021. márc. 17. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én se bírtam emiatt se a panelt,a wcben cigiztek,hozzánk is átjött persze.ideges lettem mindig,az én orrom is rohadt érzékeny.Budapestet is részben ezért hagytam ott,sok csöves,hugyszag, undorító volt.amit tehetsz nekünk volt ilyen paratlanito/szagelszívó gépünk,h ne peneszedjen a lakás.ha nagyon zavar a szag,vízzel mosd át az orrlukaidat.
2021. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen, ez is panel, de nem Budapesti vagyok :D

Hát megpróbálok nézni valami szagelszívót, köszi!

2021. márc. 17. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!