Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó vagyok hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó vagyok hogy nem kínáltam meg?

Figyelt kérdés
Tegnap tvztunk a baratnommel, elovettem egy chipset, elkezdtem enni. Kb a felenel szolt a baratnom, hogy eleg gaz, hogy meg se kinalom, es mindenben ilyen onzo vagyok, sosem gondolok masra.
dec. 7. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Igaza van, a szomszéd gyerekét megkínálom nemhogy a párom. Önző vagy, nem tudod mi az illem.
dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Hát tényleg bunkóság ilyen esetben a másikat nem megkínálni.

Mi ilyen esetben mindig kérdezzük egymástól.

dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
65%

Hát sztem ő is belenyúlhatott volna magától, hogy egyen belőle és ha akkor mondtad volna neki, hogy ne egyen belőle akkor nagyon bunkó lennél.

De igazából meg kínálhattad volna

dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Laylah ***** válasza:
98%
Igen, és gondolkodnod kellene azon, hogy miben vagy még az, ha már így szóvá tette. Ebből később szakítóok is lehet, csak mondom.
dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Azok alapján, hogy ezt meg kellett kérdezned, meg az alapján, amit mondott valszeg önző vagy az élet többi területén is. Nem lesztek sokáig együtt, az tuti, vele se meg senki mással se.
dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

“Mindenben ilyen önző vagyok”. Halld meg a kérést a vád mögött, figyelj jobban oda rá, hogy mi esne neki jól a hétköznapokban.


Ha a többi is ilyen, mint a chips, akkor pár új szokást felvehetsz, hogy úgy érezze fontos neked és ne szakítson.

dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Kulon kasszán nem az.
dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Mikor a ferjem csinal ilyet, h elkezdi enni a tv elott a chipset odanyulok es mondom neki h "adjal mar nekem is!" Valasz "tessek itt van vegyel" 😅 kapcsolatfuggo
dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk ez úgy működik hogy előveszünk valamit ès ott a másik akkor megkínáljuk. Egy szelet csokiból is megkínálom.
dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is alap megkínálni a párom, ha felbontok mellette valamit. Még akkor is automatikusan megkérdezem, ha tudom, hogy nem szereti az adott dolgot. Viszont szerintem ha a chipsről egyből az jött neki elő, hogy önző vagy és nem foglalkozol másokkal, akkor lehet itt többre gondolt, csak másban sem veszed magad észre.
dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!