Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó vagyok hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó vagyok hogy nem kínáltam meg?

Figyelt kérdés
Tegnap tvztunk a baratnommel, elovettem egy chipset, elkezdtem enni. Kb a felenel szolt a baratnom, hogy eleg gaz, hogy meg se kinalom, es mindenben ilyen onzo vagyok, sosem gondolok masra.
dec. 7. 11:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az en párom tuti, hogy nyújtaná a zacskót nekem, abban a pillanatban, hogy kinyitotta
dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen párt csak tipik igénytelen nőknek tudok elképzelni.
dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%

Tudod mi a durva?

Mikor tömegközlekedésen utazom akkor megkínálom a mellettem ülőket.

dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Én 2 közvetlen kollégával ülök egy irodában.Az egyiket birom, a másikat meg utálom.Ha több nasi van nálam, még az utált kollégát is azonnal megkínálom, sosem sajnáltam az ételt még az ellenségeimtől sem...
dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak a páromat, de a tesómat a kollegámat, haveromat is megkínálom ha ilyenről van szó. 🙄
dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel, hogy miért nem nyújtottad felé azt a zacskót.
dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát azért ilyenkor illik megkínálni másokat, főleg ha az embered az illető...

Még én is meg szoktam másokat kínálni, pl. mondom, hogy "nesze, vegyé b+" vagy valami hasonló. 🤣

dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha elérhető távolságban volt számára is, és nem dugdostad 2 falat között sem, akkor nem nagy bunkóság. Ettől függetlenül nyilván illő lett volna megkérdezni. De drámát, sértődést én nem csinálnék belőle, simán bele is nyúlhatott volna, ha eléri, vagy ha nem, szól, hogy ő is kér. Az viszont baj, ha tényleg általánosan önző vagy dolgokban, de ezt mi nem tudjuk innen megítélni.
dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha te penzedbol van akkor elnezheto, de vannak alap illedelmi szokasok amiket vetartanak alapmuveltseggel rendelkezo emberek is !
dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Illett volna,bár ha teszem fel együtt vagytok hónapok óta,már természetesnek kellett volna lennie,hogy nem kínálgatom,hanem vegyen nyugodtan magától.

De az,hogy hisztizett,hogy nem kínáltad meg,az még gázabb.

Ilyenen fennakadni nem kellett volna,vagy inkább másra gondolt az önzőség terén.

dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!