Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit úgy érzem “ellaposodott” a kapcsolatunk a barátommal. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt, viszont már nem igazán van miről beszélnünk, nincs úgy igazán új téma. Az első hónapban már kb “együtt éltünk”, ezt úgy értem mindenhova együtt mentünk, mindent együtt csináltunk, 0-24 együtt voltunk, vagy nálunk vagy náluk, minden este együtt aludtunk, tehát szó szerint 0-24-ben együtt voltunk. Lehet ez volt sok így hirtelen? Vagy én nemtudom, mostanában sokszor csak ülünk nyomkodjuk a telefont, és ennyi. Úgy vettem észre nem igazán tudunk már miről beszélni. Ez normális? Mindenkinek vannak ilyen időszakok?

Az elején annyira rám volt tapadva, hogy néha már idegesített, alig vártam, hogy legyen 10 perc nyugi, amíg elmegyek wc-re. Most távolságtartóbb is lett, mint eddig. Szerintetek? Mit gondoltok? Ez normális?



dec. 7. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert egymás nyakán lógtatok és meguntátok egymást.
dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk három évig a barátnőmmel. Minden szabadidőnket együtt töltöttük, folyamatosan nálam volt. Nem hiszem hogy közre játszott volna a szakításban, de utána rájöttem, hogy túl sok volt ez így és legközelebb kicsit lassabbra veszem a dolgot
dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Úgy nevezik élet. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy egymást kell nyalni-falni reggeltől estig.

Anyukád meg apukád vagy egyéb rokonaid sem nyalod-falod 0-24-ben, mégsem akarod őket letagadni, hogy a rokonaid.

dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

"mindenhova együtt mentünk, mindent együtt csináltunk, 0-24 együtt voltunk, vagy nálunk vagy náluk"


Randizni voltatok vagy csak ott voltatok valamelyikőtöknél?

Saját hobbi, egyéni időtöltés?

Kell szabad tér, annak mi értelme, hogy egymás nyakán lenni 0-24be? Mikor az ember magára koncentrál. Ha meg találkoztok, akkor lenne mit mesélni. Kivel mi történt a külön töltött idő alatt.

dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze voltunk közben kajálni, sétálni, meg ilyesmik, viszont ebből a 4 hónapból, 3 és fél hónapot úgy töltöttünk, hogy 0-24-ben együtt voltunk..

Igazából nekem kicsit sok is volt, mert én mindig is szerettem egyedül lenni, igénylem is, volt is, hogy mondtam most maradjon otthon, csak ha felhoztam a témát, hogy jó lenne egy kicsit egyedül, megijedt egyből, hogy szakítani akarok, vagy hasonlók.. érdekes volt, mert azt mondta ő is szeret egyedül lenni, de ha felhoztam, akkor mondta, hogy jó, de ketten is tudunk egyedül lenni. Nem is értettem ezt hogy gondolta..

Kicsit félek, hogy túl hirtelen volt ez az egész dolog és ennek szakítás lesz a vége, mert azt nagyon nem szeretném.

dec. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!