Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira birom azt a pasikban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira birom azt a pasikban, amikor azt mondják: Én olyan nőt keresek, akinek nagy szíve van. Akkor mégis miért hagyjátok el őket, mi a franctól paráztok be?

Figyelt kérdés

Ha nagy szívű nő kell, a férfiak elfelejtik, hogy ez érzékenységgel is jár. Intezzívebben éli meg az érzéseit.

Komolyan veszik a férfit és nem akarják átverni.


De a férfi mégis ott hadja....


dec. 7. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Elmúlik a love, vagy nem is volt jelen.
dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Azt csak azt jelenti, hogy nagy melle van, hogy elférjen a nagy szíve.
dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Azért kell neki nagy szívű nő, mert sokkal élvezetesebb a műsor az otthagyásnál, unatkoznak kicsit ha nem történik semmi. Meg a szöveg, az amúgyse jelent semmit. Aki kb ismerkedéskor a "szív" szót kiejti a száján azzal 10 lépés távolság, fék, lassítás, vagy 180 fokos kanyar.
dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
A férfiak valójában az olyan nőket szeretik, akik úgy beszélnek velük, mint egy utolsó patkánnyal, de cserébe otthonülősek, nem kell aggódniuk, hogy félremegy. Konkrétan az összes párkapcsolat ilyen, amiről tudok.
dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nem birok megülni a seggemen, de nem a bulizás miatt. Nem akarok a párom nyakan lógni, van életem rajta kívül is. Mindig kitűzöm a kis céljaim és azok felé hajtok.
dec. 7. 21:43
 6/21 Noren1989 ***** válasza:
50%
Ki bàntott, Bogaram?
dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Milyen kis céljaid vannak mostanában?
dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert a férfiak mikor elkezdik mondani, hogy neki ilyen meg ilyen nő kell, ez meg az a fontos, akkor azt lehet tudni, hogy soha nem fogja viszonozni.


Pl. egy őszinte, hűséges nőt akar.Na, ott már lehet tudni, hogy a férfi hazug és csalfa.

"Nagy szívű" nőt akar?Igen, mert ő szívtelen.Stb stb.Csak figyeld meg és tanulj.

dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Megfogadom, koszi!
dec. 7. 22:20
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
8. A nok inkabb ezt csinaljak. En pl soha nem mondtam ilyeneket.F
dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!