Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon szép nők hogy élik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép nők hogy élik meg, hogy ha pl a pasijuk (meg úgy általában mindenki) állandóan szexelni akar velük?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy átlagtól sokkal szebb nő vagy (nem topmodell, nem plasztik), de mondjuk 8-9/10, szép nagy mellek, formás vékony alkat, hosszú haj, baba arc.

A pasid ezmiatt állandóan rád van gerjedve (érthető okokból), ez neked milyen érzés?

Jóleső, imponáló? Önbizalom növelő? Élvezed a helyzetet és hagysz neki lehetőséget, hogy élvezkedjen és örömet okozzon neked vagy terhes és inkább negatívan éled meg? Legyen mondjuk napi 1 ha a mennyiséget tekintjük, együttélés mellett.


a kérdés nem troll, férfiként érdekelne a nők belső megélése ezzel kapcsolatban.


dec. 8. 09:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

ugyan a kérdést úgy tettem fel, hogy egy szép csajról van szó, de a kérdés igazából minden olyan nőnek szól, akinek a pasija rá van gerjedve és szeretne minél többet együtt lenni vele és élvezni az intim együttléteket.

Kiemelném, hogy nem arról van szó, hogy reggel-este copjál le bébi és csá, hanem tényleg kölcsönös, minőségi szexet szeretne a pasi.

dec. 8. 09:46
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

Höhö. Hát gondolom többnyire élvezi a figyelmet. Kivéve amikor megjött neki, vagy egyéb okból nincs hozzá kedve, ami akár az idő 100%-a is lehet.

De a burkolt, visszafogott figyelmet mindenképpen élvezni szokták.

dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Én unom.
dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Szarul.
dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom abban egyetértünk, hogy Britney Spears egy nagyon szép nő volt (és még ma is szemrevaló), ennek ellenére Justin Timberlake-nek nem volt elég a vele való szex, hanem megcsalta. A volt férje - Kevin Federline - meg hátat fordított neki.


Mit lehet erre mondani?

A szép nőket sem feltétlenül isteníti mindenki, van, aki rosszul bánik velük.

dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkit meg lehet unni egy ido utan.

Van egy baratnom, tenyleg gyonyoru, az elejen napi tobbszor akarta a pasi, nem tudott betelni vele, mindig azt mondta a lany, hogy o ezt mar alig birja. Aztan az evek soran meg jol raunt a ferfi, mar folyton arrol panaszkodik a baratnom, hogy alig er hozza.

Szoval ez az allapot sem tart orokke, akarmilyen szep egy no.

dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

A nagyon szép nők pszichológiája egy érdekes dolog, ajánlom hogy nézz róla videókat angolul, pl Dr K-től.

Az meg hogy folyton kíván a párod... ez kb minden kapcsolatban jelen van ahol egy kicsit is fontos a szex

dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Egy barátomnak volt egy ilyen modell csaja. Kb 8 hónapig volt hízelgő neki (ffinak) aztán már kín volt és kényszerbe ment át, hogy a csaj többet akarta a szexet mint ő. Ráadásul elvárta hogy beszéljen hozzá közbe.
dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Szep nokent elmondom neked, hogy nagyon nem viselem jol, hogy a barataim mindig csak szexelni akartak. Nekem mar atment ilyen napi rutinba es kulon utaltam, ha reggel megkivan aztan mar delutan is meg este is kell, mert a reggeli menet az mar reg volt. Kb megundorodtam az egesztol es mar nem vagyok szívbajos megmondani, hogy hagyjon beken, mert kiüresedett az egesz.

Nagyon irrital az is amikor elmegyek valahova(buli,baratok) es beszélgetésbe elegyedek férfiakkal es amint észreveszik, hogy nem egybites vagyok, lehet velem dumalni elkezdenek Isteníteni, hogy milyen gyonyoru vagyok es mar le akarnak smarolni, felszedni kb mar ott megdugnanak helyben. Bennem meg az van, hogy amugy ezek mit gondolnak??? Az embereknek ennyi eleg? En senkivel nem fogok csak ugy lefekudni, meg nem fogok random emberekkel smarolgatni csak azert, mert jol neznek ki es eltudunk beszelgetni par orat. Ennel ezerszer tobb kell.

Szoval nem konnyu.

dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan ugy mint mas no. Nem csak a nagyon szep nokkel akaenak egyfolytaban szexelni.
dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!