Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak titkaid a párod előtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak titkaid a párod előtt? Ha igen milyen jellegűek?

Figyelt kérdés

#titok #magánélet #Mindent elmondani #Nem mondani el mindent
dec. 8. 10:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Nincs
dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Ha lenne párom akkor igen, lenne titkom. Olyat például nem mesélnek el, hogy mi történt velem korábban ami rossz volt. Elég ha ennek a terhét nekem kell tudnom. De nyilván az lenne opcionális hogyha az ilyet elmondják egymásnak a felek, csak én nem tudok abban hinni, hogy valaki hajlandó lenne az én terheim is cipelni.
dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Én vagyok batman.
dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%

Persze, hogy vannak, főleg szexuális jellegűek.


N

dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan, ami sose jött szóba, nyilván nem számoltunk be egymásnak az életünk minden egyes percéről, egy csomó mindenre magam sem emlékszem. Olyan nincs, amit direkt titkolnék.
dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
14%
kicsi a kukim
dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
4. Én is hasonló cipőben járok, neked nincs emiatt lelkiismeret furdalásod?
dec. 8. 11:21
 8/35 anonim ***** válasza:
37%
Azt nem ertem miert nem kepesek az emberek oszinten kommunikalni?? Ha van szexualis vagyad/titkod miert nem birod elmondani?? Te jo eg aztan majd 10 ev mulva jossz ide, hogy csalod agybafobe szerencsetlent.
dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
8. Mert olyasmi amit kevés nő fogad el. Én meg szeretnék párkapcsolatban lenni, és ennek csak az a módja, hogy nem mondom el.
dec. 8. 11:39
 10/35 anonim ***** válasza:
62%

Persze, mindenkinek vannak titkai.

Nekem is van, amit senkinek nem mondok el, és van olyan is, amiről csak jobb ha nem tud mondjuk az asszony, de egy haverommal már lehet beszélni róla.

Pénzügyi, szexuális, és múltban történt dolgok ezek.

dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!