Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat ezzel a reakcióval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ezzel a reakcióval elérni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy őt kellene megkérdezni de értelmes választ nem kapok.


Jeleztem barátnőmnek normális módon hogy jó lenne ha többet vállalna az otthoni dolgokból.

Eddig kb 70%ban én vittem, ami nem gond addig míg látom megbecsüli. De most azt látom egyáltalán nem érdekli a kérésem a rend kapcsán.


Most ha vlmit csinál itthon, akkor mint vlmi mártír mindenre az a válasz hogy majd ő megcsinálja..

Mondjuk ő mosogat én kiteregetek akkor is mondja h majd ő.


Vagy ha megcsípi vlmi akkor nem jó ahogy kiteregetek ( de elotte hetekig jó volt)


dec. 8. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy elege van belőled.
dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd már békén szerencsétlent, a gyk-n is rossz olvasni állandóan hogyqn zaklatod.
dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

#2:


Milyen szerencsétlen? Rafinált semmirekellő nagy nulla a drága műkörmös csaj. Érzelmileg zsarolja hogyha elhagyná a kérdező nem lenne munkája! De otthon a hazimunkát se végzi el. Állandóan gyermekkel nyagassa. De minek ha főzni, takarítani se tud? A kérdező és a csaj nem normális. Ne csak a kérdezőt bántsad, a csaj se különb még egy kicsit se. Mindkettőnek a családja le se szarja őket úgy igazából. Azért ilyenek mindketten. Hadd nyavúkoljon itt is meg otthon is. A csaj úgyis vele marad. Abba meg igaza van a kérdezőnek, hogy nem lehet koszfészekben élni és fele arányban kell rendet rakni.

dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Aha. Amiket kiír abbol az derul csak ki hogy allandoan csicskaztatna terrorizalja csóri csajt.

Neki az egyedullet valo nem egy bnő.

dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Lószart terrorizálja. Úgy kerültek össze, hogy még iskolát se végzett el! Az ő szülei egy senkit neveltek belőle. A kérdező és a szülei intéztek neki munkát, ők hozták szóba a műkörmös munkát is. Az ő szülei meglátogatni nem látogatják őt, ő megy mindenegyes hétvégén haza. A kérdező szülei lakásában élnek, főzniük nem kell és a csaj össze vissza vásárol mindent amire nincs neki szüksége, össze-vissza pakol mindent, nem lehet elférni a lakásban. Állandóan picsog, hogy fáradt, hogy nincs ideje semmire és egyáltalán nem takarít, csinál semmit. Egyedül gyermeket akar úgy hogy nemhelyes! Sokkal degeneráltabb mint a kérdező. Jól mondják, hogy minden hülye rafinált. Arra megvan az esze, hogy örökre magához láncolja gyerekkel a kérdezőt meg persze az érzelmi zsarolással. De arra "nincs" hogy elmenjen pszichológushoz pedig a kérdező vele elment párterápiára is. Bármit csinál, mond a kérdező rossz. Pedig több esze van mint a műkörmös csajnak. Nagyon jól tenné ha végre kitenné a lusta, mihaszna hátsóját. Csak az a baj, hogy attól fél, hogy egyedül öregedne meg. Holott még azzal is többet érne mint ő vele.
dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Érettségije van neki. Azt nem mondom hogy nem takarít csak én addig 8x míg ő egyszer.

De hetek mennek el úgy hogy semmit nem csinál itthon még a saját dolgai között se.


Én vagyok a hibás ha nem talál valamit mert mindig el kell tenni. Hiába mondom hogy nem lehet mindent elő hagyni, tedd mindig a helyére és ott lesz

dec. 8. 16:58
 7/14 anonim ***** válasza:

#6

Megérdemled! Egyrészt rohadtul ráérsz, egész nap otthon vagy. Másrészt annyira mégse zavar, ha még mindig nem dobtad ki.

Soha, semmi nem változott még attól, hogy óránként kiírod ide. Vagy te tapasztaltál javulást?

dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#5, Egyáltalán nincs igazad, a csajt a kérdező tette ilyen nemtörődömmé, érdektelenné.

Tudod a kérdező mióta "jár" ide? Már több mint 5 éve! Mivel már akkor is ezt a topikot olvasgattam, egyből bele botlottam az ismétlődő kérdéseibe. Tulajdonképpen akkor kezdődött mikor összeköltöztek.

És akkoriban még egyáltalán nem ilyen volt a lány. Akkor még sokkal lelkesebben körmözött mellékállásban, sokat segített "anyóséknál" Az üzletekben, eljárt tornázni is. Látszott, hogy meg akar felelni a kérdezőnek. Sőt, sokszor főzött is. De a kérdezőtől akkor is csak a folytonos elégedetlenkedést kapta. Szó szerint mindennel baja volt.

Ha főzött, akkor megkapta anyóséktól, hogy minek, hát ő is főzött, vigyenek abból.

Volt mikor a kérdező azon sértődött be, hogy a csaj azért nem megy segíteni anyjáéknak, vagy tesójának az üzletben (tök ingyen persze), mert tornázni ment volna. És hogy nem igaz, hogy nem lehet a tornát áttolni másnapra, mert hogy most anyáék csettintettek.

Morgott azért, mert miért vett annyi ruhát (azt persze elismerte, hogy nem drágán vásárolt), de akkor is. Állandóan miért így csinálta, miért nem úgy, miért nem fogadta el a vasalót az anyjától stb stb.

És bár annyira pedáns sose volt, mint amilyennek a kérdező szerette volna, de a jelenleginél sokkal többet takarított.

De a kérdezőnek tényleg mindennel baja volt, szerencsétlen lány csak a szrt kapta tőle.

Persze, hogy az évek folyamán ilyen kiüresedett, depressziós valakivé vált.

Közben hitegette a gyerekkel is. Mikor összeköltöztek az volt a terv. A lánynak az az álma, a kérdező meg csak azt mondogatja, hogy nem áll készen rá, nem tudja mikor fog, meg minde féle kifogások vannak, nem képes megmondani neki, hogy vele soha nem akar, mert nem tartja anyának valónak.

Úgyhogy igen, most már tényleg tojik bele mindenbe, és nem csinál semmit. Nem motiválja már semmi.

Ja és nem megy minden hétvégén a szüleihez, csak havi 1x.


A kérdező meg egy igazi lúzer, aki tök érdektelen életet él. A garast a fogához veri, nincs normális munkája, csak a szülei boltjaiban tobzódik, de ott is csak az alja kulimunkát csinálja, nem az üzleti részében van benne. Nincsenek céljai, nincs hobbija,semmi érdekes amivel foglalkoztatna. Neki egy életcélja van, hogy otthon rend legyen. Teljesen 0 az ember.

dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

#8

Azt se felejtsük el, hogy eleinte a kérdező még azt írta, hogy ő azért nem tud például fürdőszoba takarításban segíteni, mert allergiás a tisztítószerre.

Illetve első kérdései lényegéven arról szóltak, hogy az anyja telebeszélte a fejét, hogy a csaj csak a vagyon miatt jött össze vele. Első perctől ki nem állhatja.

dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!