Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni akkor, ha a párom akár hetekig kibírja együttlét nélkül? 22/N

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk, 3 hónapos lesz. Előző kapcsolatomban első két évben napi szinten együtt voltunk, nem untuk meg meg ilyesmik.

A mostani párom részéről nincs vonzódásbeli probléma, szimplán nem kívánja. Ha próbálkozom is, akkor sem akarja.

Nem aszexuális, mert nagy ritkán azért szeretné, de nekem ez nagyon kevés.

Véletlen sem vagyok megcsalós típus, szeretném valahogy az ő oldalát átlátni.

Szeretem őt, és próbálom elképzelni, hogy mit érezhet- ő is szeret engem. Viszont nem tudom átérezni a helyzetet, nálam ilyen probléma nincs az együttlét terén.

Ezen kivül tökéletesen megvagyunk.



dec. 8. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A stressz valóban befolyásolja. Javaslom Liderin szedését és több pihenést Neki.
dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Előző (11) vagyok. Ki kell érdemelni. Micsoda? Ezt én sem értem. Ráadásul ez mindkét félnek jó. De ha valami nem jó azt még kell tudni beszélni egymással.
dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az már önmagában gáz, hogy úgy gondolkodik, hogy a szexet ki kell érdemelni? MIVAN? Ha jókislány vagy, akkor jutiból szexelhetsz vagy mi?


Őszintén azt gondolom, hogy nem fog ez sokáig tartani, illetve jobban jársz ha hamar lezárod mielőtt nehezebb lesz és keresel olyan partnert akivel hasonló a libidótok. Ha nem asszex, akkor nem tudom ez egyáltalán egészséges-e (passz). De hosszútávon nem fogod bírni, testileg-lelkileg rossz lesz. És akkor majd jön valaki, aki megtetszik, aki szenvedélyes, aki flörtöl, aki a falhoz nyom, megcsókol és irdatlan jó lesz vele és ebből lesz a megcsalás.

Egy esélyt adnék ha szerelmes vagy, hogy vagy nagyon gyorsan változtat és megpróbál utána járni, hogy mi lehet a baj (akár testi, akár pszichés) vagy lelépnék a helyedben. Meg is őrülnék, hogy a friss szerelmemhez nem érhetek hozzá, illetve csak egy darabig, aztán el kell nyomnom az izzó vágyam.

dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nekem is borzalmas ez.

Ezt a kiérdemlős dolgot igazából már úgy értette, hogy érződik rajta, hogy nincs hozzá kedve/energiája/libidója vagy akármi, és, hogy ne hangozzon rosszul így mondja. Mert ha magas libidója lenne, és 10 percig húzná a másik agyát ezzel, akkor tényleg nem hangzana ez rosszul.. de így nekem is keserves kissé.

Már így érzem, hogy szeretem, de hosszútávon érzem, hogy ennek jó vége nem lenne.

dec. 8. 20:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Én most zárnám le és azt is részletesen elmondanám miért. Remélhetőleg hamar találsz olyat akivel minden téren passzoltok és ő meg változat a saját életén a saját érdekében.
dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11, 12 vagyok. Elvileg válaszoltam privátban. Légy szíves csak annyit írj, hogy megkaptad-e?
dec. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk még megvan heti 1 vagy 2 szex, de nagyon hasonló. Bár idősebbek vagyunk. Hétvégi találkozások mellett értelemszerű volt, de nálunk összeköltözéssel és "újraindított" kapcsolattal sem nőtt meg. Nem kell neki, pedig nagyon szeret.

Többen szokták azt mondani, hogy heti 1 még legyen meg.

dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

22 évesen ez baj,hidd el,később ez gyorsan nullára fog csökkenni.

Ennyi idősen,heti 3-4 kell hogy meg legyen.Normál esetben.

Az oké hogy ő nem igényli,de te olyan frusztrált leszel hogy

a falat fogod kaparni kínodban.Aztán úgyis vagy félre mész vagy szakítasz vele,inkább most tedd még,most ne mfáj annyira.

dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!