Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom akkora pofont adott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom akkora pofont adott, hogy kitört a szemfogam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok? Az előzmény az volt, hogy a szemembe hazudott és megalázott a szülei előtt. Nem tudom mi volt vele, de aznap folyamatosan sértegetett és bántott engem, fizikailag is, például erősen belém csípett többször is. Elegem lett, és az egyik alkalommal lekevertem neki egy pofont. Tudom, nem szép dolog, de nagyon fájt, amit aznap csinált velem. Ő úgy adta vissza, hogy szó szerint kirepült a fogam.

Ezek után rettegek tőle. Ti mit tennétek? Elvileg nem akart bántani.



dec. 8. 20:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%
Lenne olyan, aki befogad, ha elköltözöl?
dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Őszinte szereteten alapuló kapcsolat, mi

Komolyan én ezt nem tudom elhinni.

Vagy ezek a nők szellemi fogyatékosak?

Annyira nem nehéz összerakni:

Egy ember akinek elvileg mindennél fontosabb vagyok, súlyosan bánt engem.

A: ez nem jó

B: ez egy jó kapcsolat amiben továbbra is maradni szeretnék mert annyira csodálatos

Na vajon melyik a helyes válasz?

Szerintem ezt még egy 5 éves is fel tudja fogni

dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy állat. (Mármint a kérdező barátja.)
dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a kapcsolatnak itt vége, szerintem ez eljutott egy olyan szintre amire nincs olyan megoldás, hogy ti együtt maradtok.
dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Kezedben a sorsa. Orvosi látlelet, aztán magyarázkodhat a bírság előtt. Ha idáig nem is mész el, véletlenül se menj hozzá feleségül. Sőt, ne is maradj mellette, akármilyen szépen, szívhez szólóan könyörög. Mert az ilyen szerintem nem változik már meg.
dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%

Elköltözöl, soha többet nem beszélsz vele és keresel egy fogorvost.

Nyilván ezt nem teszed meg, ha itt kell megkérdezned akor egyértelmű, hogy jó neked ez a vadbarom állat társként. Kár, pedig tudod jól, hogy mit kéne tenned.

dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

#5 Oh dehogyis! Egy ismerősömet rendszeresen veri és megalázza a "párja". Sőt, a párja fia is.

Hogy mi a reakciója? Még odaadóbban mos-főz-takarít utána, és parancsszóra teszi szét a lábát, továbbá fizeti az adósságait. Hogy miért? Mert biztosan azért verte meg, mert előtte nem volt elég odaadó és szolgálatkész. 🤣

dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
17%

"az egyik alkalommal lekevertem neki egy pofont. Tudom, nem szép dolog, de nagyon fájt, amit aznap csinált velem. Ő úgy adta vissza"


"Ő úgy adta vissza"


Miért nem csíptél belé te is, ha vissza akartad adni, amit csinált veled? Ő beléd csípett, te megpofoztad, ő nagyobbat ütött vissza. Miért nem törted ki az asztal lábát, és vágtad fejbe vele? Nem az lett volna logikusan a következő szint? Ő meg jöhetett volna a padlóvázával...

Félre ne érts, tudom, hogy vannak, akik ezt élvezik, de számomra fura.

dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Még visszamész pár pofonért. Aztán egyszer majd kipofoz már a kapcsibol.
dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kórházban szobatársam volt egy néni. Ő mesélte, hogy szegény fia börtönben van. Nem rossz fiú, csak hát hirtelen haragú és úgy hasba rúgta a feleségét, hogy az belehalt. Nem akarta ő megölni, csak ilyen szerencsétlenül alakult, véletlen volt...
dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!