Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hibás vagyok ebben a helyzetben? Végig ott kellene a párom mellett állnom most?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, távkapcsolat: ő Budapesten én Krakkóban dolgozom. Az utóbbi időben anyagi csődbe ment, költöznie kellett, én meg egy haverja segítette ki anyagilag. Miatta most 2 hetet otthon töltöttem Pesten, segítettem amiben tudtam, pakoltam stb.


A hétvégét most külföldön együtt töltjük, hogy ő is kikapcsolódjon. Ugyanakkor hogy mondjam, mivel rengeteg holmija van, egy hét után sehol nem áll otthon a kipakolással, egy haverja engem keresett, hogy mi van a párommal, mert hetek óta vissza sem ír, pedig tartozik neki is. Most a hétvége után alapból nem látnánk egymást egy hétig, majd Pesten két napot, mielőtt hazamegy a családjához karácsonyra. Én most alapból nem mennék haza, egyrészt munka miatt még van itt dolgom, nem annyira rugalmas a munkahely, másrészt meg kicsit azt érzem, mégis a saját felelőssége, hogy kipakoljon. Azt érzem, kb mintha én lennék hibás, higy amit kipakoltam, szerinte az úgy logikátlan, plusz olyan szavakkal illetett, ami haverok között elmegy, de ember nem nevezi ela társát egy nemiszerv után.


Jogos, hogy most ennyi segítség után nincs kedvem a kipakolásához asszisztálni? Hiába a párom.



dec. 9. 04:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Pakoljon ő és úgy lesz logikája. Mit képzel magáról az ilyen, segítesz neki aztán a végén még te leszek a rossz? Oldja meg akkor saját maga.

Különben meg miért kellene mellette állnod? Távkapcsolatban éltek , ráadásul fél éve. Ne várja már el senki hogy ismerkedési szakaszban a valagát ki kell nyalni!!!! Segítsen neki a haverja, a családja és az logikus lesz.

Hagyd el a francba mert rajtad fog élősködni.

dec. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Minden heti kérdés
dec. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Szep dolog segiteni, de aki eladosodik annak penzt adni nagy felelotlenseg. Biztos jatekgep vagy alkohol van a hatterben
dec. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyedülálló nőként többször költöztem, a költöztetést egyedül szerveztem le, a kipakolást meg egyedül oldottam meg. És nem tartott hetekig. Ez a nő csak lehúz téged meg a haverját is. A telót pontosan azért nem veszi fel, mert tartozik. Hagyd a fenébe ezt a nőt.
dec. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak.
dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Abban vagy hibás, hogy nem kellett volna kölcsönadni. Azt a pénzt az életben többet nem látod. Legjobb lenne kitenni a kedves párod, és őt se látni többet. Fogd fel tanulópénznek.
dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Hibás vagy, mert ilyen rövid idő után, ilyen körülmények között ekkora bizalmat szavaztál neki. Szinte semmit sem tudsz róla. Az viszont már ki is derült, hogy még a legjobb haverja is az orránál fogva van vezetve. Csak az a probléma, hogy ettől nem fogod visszakapni a pénzedet.

Egyszerűen nem értem, hogy miért kell ennyire görcsösen megtenni mindent, csak legyen egy fasz az ember lánya életében...... Aztán meg amikor kibuknak a dolgok, lehet rinyálni rajta. Miért nem lehet óvatosabban cselekedni???

dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki annyira béna / függő / felelőtlen hogy csődbe navigálja a saját életét, és még annyira hogy az albérletét is elbukja, azt nem finanszírozzuk kölcsönnel, mert szinte biztos hogy arra a pénzre már keresztet vethetsz. Hogyan adná meg, amikor valószínű a munkájának is vége (már ha volt) és most a lakhelyének is hiszen hazaköltözik (vagy egyenesen a leendő új pasijához?). Jobb lett volna hagyni hogy a családja segítse ki pénzzel, mert most nem elég hogy neked se fog fizetni, de a tartozás miatt még a kapcsolatotok maradéka is meg fog romlani, el fog veszni. Ezen kívül még pofátlan is, ez a viselkedéséből látszik. Úgy fog tőled valószínű megszabadulni, hogy még téged fog okolni az egészért meglásd. Mármint nem akarlak áldozathibáztatni, te jóhiszemű voltál, de tekintsd egyfajta tanulópénznek.
dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Fél éve vagy vele, nem vagy aházastársa, nem is értem, a haverjai miért rajtad kérik őt számon.

Nem a te dolgod egy felnőtt ember problémáját megoldani, azzal, hogy pénzt küldesz neki, meg két hétre az ő kedvére szervezed az életed.

Nem a te dolgod egy felnőtt ember cuccát pakolászni csak azért, mert fél éve jártok.


Te kaptál tőle hasonló gesztust valaha?

dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Szabadulj meg tőle.
dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!