Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a kapcsolatotok elején vonzó volt a párotok valamely tulajdonsága, amely aztán később átfordult negatívba/kifejezetten taszítóvá vált? Mi volt ez konkrétan és szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

dec. 9. 22:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Mondok egy példát: először vonzónak tűnik a párod ragaszkodása, aztán idővel olyan fojtogatóvá válik, hogy egyenesen taszítónak tartjátok ugyanezt a tulajdonságot.

Vannak hasonló élményeitek?

dec. 9. 22:21
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Az oka egyszerű: Elmúlik a vak szerelem, az idealizált állapot és amivel addig felruháztad hamisan azzal hirtelen szembesülsz.
dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, de én itt egy olyan tulajdonságról beszéltem, ami létező, nem elképzelt dolog. Tehát az elején és most is jelen van, csak eddig pozitív dolognak tűnt, ma már viszont negatívnak.
dec. 9. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Volt igen. Barátnőmben tetszett az, hogy olyan volt, mint egy cica.

De tényleg. Vicces volt sokszor, mindig úgy viselkedett, mint egy macska, emellett persze dögös is volt, egy gond lett aztán később, amit a kapcsolat elején még "nem érzékeltem".


Volt történetesen egy macskája, és az elején nem volt vele semmi gond, de aztán sokkal többet foglalkozott a macskájával, mint velem, de amikor meg el akartam hagyni, már sírva mondta, hogy ne haragudjak, ő megváltozik, de aztán csak ideig óráig történt ez meg, utána megint "macskás" lett.


Kiábrándító volt, mindenhova vitte magával, a konyhába ha kaját csinált magának, az ágyba berakta, folyton az ölébe volt, sőt, a legdurvább, hogy amikor szexeltünk, akkor a macska folyton nézett bennünket, mert nem akarta kizavarni a szobából. Nagyon creepy érzés volt. Előtte se szerettem a macskákat, de utána meg aztán hűha.

dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt már ilyen eset hogy a kezdeti állatszeretete cukinak tűnt, aztán betegessé vált a szememben.
dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Amit te is írtál, a ragaszkodás. 3 évig tartott a kapcsolat, az első egy-másfél évben jól esett a törődés, az hogy a szabadidőnk majdnem 100%-at együtt töltjük. Lásd: egyetemisták voltunk, voltak közös óráink, szünetekben egymás mellett voltunk, egyetem után általában feljött hozzám, hétvégéket teljesen együtt töltöttük.

Aztán kb másfél év után kezdtem úgy érezni, hogy megfojt, nem hagy teret, hogy egyedül legyek, de ennek ellenére nagyon szerettem. Hétköznapokon egyetemen után feljött hozzám és este 9-ig nálam volt. Az utolsó fél évbe már majdnem mindig azt hazudtam, amikor nem együtt aludtunk, hogy 10-kor megyek aludni, hogy nyugodtan tudjak megnézni egy filmet, olvasni vagy csak magammal foglalkozni. Szerencsére már a következő áldozatát szedi a hölgyemény :))


26f

dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Extrovertált nagyon jó kommunikációs keszsége van élvezet boldogság a társaságában lenni, minden jót meglehet vele élni, öröm vele az élet.

Csak épp mindenki másnak is az vele. Ő meg nem szűíti le a kört mindenki mással is elvan nélkülem meg mások nelkul is.

dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*nem szűkíti le
dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os - "feljött hozzám és este 9-ig nálam volt. - Miért ment? Csak úgy? Mem is hívtad?

Az utolsó fél évbe már majdnem mindig azt hazudtam, amikor nem együtt aludtunk, hogy 10-kor megyek aludni, hogy nyugodtan tudjak megnézni egy filmet, olvasni vagy csak magammal foglalkozni."


Ez kivédhető lehetett volna, ha őszinte vagy vele, és ha nem hazudsz neki.

dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!