Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmerülhet az új kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerülhet az új kapcsolatban a "mi lett volna ha" érzés?

Figyelt kérdés

Adott két fél, akik több év után békében váltak el, megegyezve abban, hogy szerették egymást, sok szép pillanatot megéltek együtt, de nem annyira tudtak egyről a kettőre jutni bizonyos konfliktusok miatt.

Az egyik fél szinte egyből új kapcsolatot kezd. A kezdeti fázis után valószínűleg ott is megjelennek majd bizonyos konfliktusok (hiszen ez szinte törvényszerű). Ilyenkor előfordulhat, hogy az említett személyben megjelenik a kisördög és eljátszadozik a "mi lett volna, ha maradok a régi kapcsolatban?" gondolatával?



dec. 10. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem békésen szakítottam az exemmel, de aránylag hamar lett másik kapcsolatom. Néha felmerült a gondolat, de mindig arra jutottam, hogy az új kapcsolat minden nehézséggel együtt sokkal jobb.
dec. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felmerülhet, de hamar elmúlik. Sose volt még olyan, hogy megbántam volna a szakítást, akkor sem ha abban a pillanatban azt hittem belehalok.. Azt viszont már bántam meg, hogy túl sok esélyt adtam és túl sokáig benne ragadtam konfluktusokkal teli szar kapcsolatban. Mai fejjel sokkal, de sokkal hamarabb lépnék.
dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!