Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi betegesen féltékeny ember?

Figyelt kérdés

Úgy jöttem fel ebbe a topikba, hogy jaj, biztosan én vagyok a házisárkány, amiért néha ez vagy az rosszulesik/elgondolkodtat a párommal kapcsolatban és rákérdezek vagy kicsit éberebb leszek (aztán persze kiderül, hogy kár aggódnom, mert rájövök, miért volt az úgy, ahogy). Sosem csaltak meg tudtommal és én sem másokat. Mondhatni, amíg együtt voltam valakivel, működött tisztességesen, az ismeretségi körömben meg sorra mennek tönkre a féltékenykedés meg a félrelépés miatt a kapcsolatok. Ez a kettő amúgy szerintem együtt is jár kéz a kézben, mint ok-okozat vagy mint olyan tény, hogy általában aki a legtöbbet féltékenykedett, az lépett félre stb, de ez már egy másik téma.


De ami itt megy, az számomra is hátborzongató. Komolyan emberek kiborulnak minden lány ismerősön, lánytestvéren, nevelőanyán, ha a pasijuk kedveli egy lány ismerős képét, vagy lány barát képét, amin nincs semmi "szexis", ha zár van a telefonján, ha fél órát késik, ha nem ér rá minden este. És sok idióta még tanácsolja is, hogy "dobd ki" meg "vigyázz vele". Emberek, hogy lehet ilyen mélyre süllyedni? Hogy lehet ennyire önzőnek lenni egy kapcsolatban? Minek nektek kapcsolat, ha ennyire szenvedtek benne a birtoklási vágytól?


2018. júl. 5. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki önbizalom hiányos, mert senkinek se volt normális gyerekkora. Ezek aztán felnőnek és hasonlóan selejt érzelmi világgal rendelkező gyerekeket gyártanak. Ez megy évezredek óta.
2018. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Minek nektek kapcsolat, ha ennyire szenvedtek benne a birtoklási vágytól?" ---> pontosan ezért IS kapják meg azt, hogy Nem!
2018. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
És jő Miss Tökély, felkiáltá: - Emberek, mily hátborzongató a jellemetek! A veletek párkapcsolatban élő egyedek, nem az ölebetek! ... ;)
2018. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: nem hiszem, hogy tökélység kérdése nem terrorizálni az embert, akit elvileg szeretsz...
2018. júl. 5. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled. Az oka szerintem az, amit az első is írt, pocsék önértékelés, ezt kiegészíteném csapnivaló önismerettel és defektes kötődési mintákkal. Ami még rosszabb az egészben az szerintem az, hogy ezen igazából mindenki képes lenne dolgozni (nem, nem egyszerű, de ez semmire se kifogás) ahelyett, hogy normálisnak gondolnák és elfogadnák magukban ezt az egyébként elég súlyos jellemhibát.. De nyilván egyszerűbb a könnyebb utat választani.. Ezek az emberek szvsz végigrettegik az életüket és sorban teszik tönkre a kapcsolataikat, de meg is érdemlik. Mondom ezt úgy, hogy egyébként engem megcsaltak kétszer is, szóval még csak nem is a rossz tapasztalat hiánya beszél belőlem.
2018. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Miért van ennyi munkamániás ember? Miért van ennyi bunkó ember? Miért van ennyi stresszes ember? Miért van ennyi vinnyogó hangú ember? Miért van annyi ember körülöttünk, akik azt gondolják, hogy csak ők vannak a világon? Miért van ennyi érdektelen ember? Miért van ennyi hálátlan ember? Miért van ennyi kritizáló ember? Miért van ennyi pénzéhes ember? És még sorolhatnám. Lehetne nagyon sokmindenen csámcsogni, mindenki másmilyen. Gondolom senki nem fogja tudni neked visszafejtegetni, hogy ugyan mi történt vele az életének elmúlt szakaszában, ami ezt a fajta reakciót váltja ki belőle, miután mondjuk fél órát késett a párja.

Örülj neki, hogy te tökéletes vagy, aztán kész.

Következő kérdés?

2018. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én amelyik kapcsolatomban gyanakodtam, ott volt is miért.
2018. júl. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Mint már egy másik ilyen kérdésnél is megkérseztem, mi a betegesen féltékenykedés?

Lájkolja más képét, jóban van más csajokkal, ellenőrizgetem és kiborulok ezeken? Igen, ez beteges.

Vagy... Folyton dugdossa a telefonját, túl jóban van egy lánnyal, titkolózik és ezen borulok ki? Aligha beteges.

Én is olyan vagyok, hogyha megérzem, akkor ott van valami. Kivétel eddig még nem volt.

2018. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!