Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elutazik nélküled a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutazik nélküled a párod, milyen gyakran kommunikáltok?

Figyelt kérdés
A párom elutazott egy hétre egy barátjával. Előtte megbeszéltük, hogy majd küld képeket és ír. De csak pár sort írt, és 1 képet küldött összesen, hiába írtam neki hogy várom a képeket és írjon többet, mi van vele. Most azt írja, hogy hiányzom neki. De én úgy érzem, ha szeretne, jobban igényelte volna, hogy megossza velem az élményeit és többet kommunikáljunk. Szerintetek nem így van?

dec. 10. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem. Szerintem hadd érezze jól magát. Szerintem majd megoszt amit akar magától. Szerintem majd ha hazatér akkor mesél többet és meglep valamivel mivelhogy nem vagyok pióca, aki a párja nélkül létezni nem tud... (;
dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom én személyesen, hogy a napi egyszeri telózás untig elég, hogy tudjam mi van vele.

A többi ő rajta múlik.

Az ő döntése.

dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

#1 vagyok és nem értem miért vagyok lepontozva.

Abból indulok ki, hogy jól akarja magát érezni, ide-oda megy és nincs ideje, sőt lehet eszébe se jut, hogy neked küldjön képeket, vagy hogy lógjon a Messengeren. Te meg zaklatod, nem hagyod levegőhöz jutni, mert te nélküle nem tudod magadat lefoglalni. Miért vagy türelmetlen, miért nem lehet megvárni míg hazaér és elmeséli hol járt, mit látott, megmutatja a képeket személyesen? Miért nem hagyod levegőhöz jutni?

dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Átfókuszált a haverjára, szerintem úgy érzi, hogy most csak rá kell figyelnie mert végre van ideje a haverjára ami azt jelenti, hogy mikor veled foglalkozik akkor őt hanyagolja
dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Utazáson szerintem nem azzal van elfoglalva az ember, hogy másokkal irkáljon meg képeket küldjön, válogasson, telefonozzon.


Majd ha hazaér mesél élőben és mutat úgy képeket. Nem sokkal jobb az? Nem tudom mit csinálnak, de ha sokat jönnek-mennek, elfárad stb. akkor tök érthető. Hagyd kicsit, majd mesél ha hazaér.:)

dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi irkálunk naponta párszor ilyenkor, hogy mi a helyzet, de csak pár sorokat. Tudom, hogy marhára mással van elfoglalva, nem akarom nyaggatni, csak tudni, hogy egyben van.
dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Oszt' telefon már nem létezik? Miért nem hívjátok fel egymást? 10 perc beszélgetés néha többet ér mint egy 100 soros levél.
dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Férjem munka miatt szokott utazni, épp holnap is megy 4 napra. Napközben mindketten dolgozunk, max. 1-2 mondatot írunk, hogy mi történt velünk (chaten), aztán a másik reagál ha van egy kis szabad ideje, de mondjuk mivel ilyenkor egyik megbeszélésről megy a másikra és kajálni is közösen mennek általában, nem csesztetem ha nem válaszol. Volt már, hogy szabadidős program miatt utazott el, akkor sem várom el, hogy városnézés közben írogasson, max. 1-2 mondat, hogy most mit csinálnak, most mennek ebédelni stb. Esténként egy rövid videóhívás, amikor már véget értek a programjai.
dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
7: mert a messengerrel nem zavarom, akkor válaszol, amikor ráér. Egy hívás miatt viszont meg kell szakítania, amit csinál. Én pont ezért a hétköznapokban is utálok telefonálni, hacsak nem olyan a helyzet, hogy azonnali válasz kell, mert akkor nyilván a hívás jobb. Minden más esetben a messengert preferálom, sokkal kevésbé tolakodó.
dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!