Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki, hogy a barátom nem akar online kommunikálni?

Figyelt kérdés
A barátom meg én köztem minden rendben van egészen addig amíg együtt vagyunk. Viszonylag sokat tudunk találkozni, azonban amikor külön vagyunk vagy hazamegy vidékre, akkor rosszul van ha írnia kell. Elmondása szerint utál online kommunikálni, telefonálni. Viszont nekem az nem fér bele, hogy 2-3 napig ne is beszéljünk. Direkt elmondtam neki, hogy csinálja a dolgait meg érezze jól magát de esténként vagy ha épp van ideje hívjon fel egy 10-20 percre, hogy mi történt a másikkal. Szerintetek van ilyen aki ennyire utál online beszélni? Az hogy szereted meg hiányzik a másik az nem írja ezt felül? 23L 29F

nov. 23. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem hagyd levegőhöz jutni. Azt hiszem jobban szereti élőben megélni a dolgokat, tehát élőben szeretne neked mesélni ha találkoztok.

Állapodjatok meg mondjuk napi egy telefonbeszélgetésben, s ne zaklasd.

nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ebben én kiegyeznék, de ő azt a napi egy alkalmat is stresszesnek éli meg :D én egyébként pont a fordítottja vagyok, imádok online is kommunikálni, de azért a napi egy hívás szerintem elég jó kompromisszum. Nem is tudom elképzelni, hogy ne tudjam, hogy mi van vele.
nov. 23. 23:13
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Ne zavard szegényt, mikor épp a másik csajával van, hát rá is kell időt szánnia…


Viccet félretéve, ez gáz. Amelyik férfinak fontos vagy, az nem szarik a fejedre 3 napig. Facts.

nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Alapból én nekem is fura lenne, viszont ettől független mindent megtesz értem, kb mindig áthív, meglep a munkahelyemen, bemutat minden barátjának, hív is, hogy menjek vele, de nyilván nem tudunk mindig együtt lenni, ami nem baj, mert nem vagyunk összenőve. De egy napi pár p-s telefonhívás szerintem nem akkor tragédia.
nov. 23. 23:24
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Napi egyel kiegyeznél azt írtad, most meg napi párat akarsz??
nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Én is utálok. Telefonon pár pecet beszélek a párommal, online semennyit. Ha elvárás volna nézhetne másik nő után.
nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem beszédes fajta.

Attól még lehet szerető szívű, jó társ.

Sőt, sokszor pont a megbízható ember ilyen. Aki nem ír óránként szívecskés messenger üzenetet, de a viselkedéséből érzed, hogy szeret.

nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
Valakinek itt nagyon nem tetszik, ha az ember nem akar a párján lógni egész nap😅 (újabb komment, amit le lehet pontozni)
nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem gond, ha nem beszéltek telefonon, több mindenről lesz beszélni, ha újra találkoztok. Ilyenkor az is teljesen érthető, ha a másik családjával foglalkozik, de napi egy "bejelentkező üzenet" azért szerintem ésszerű, csak jelezni a másik felé, hogy minden oké. Ha meg valami történik, akkor azt úgyis megbeszélik a felek. Az én barátom nem szeretett semmilyen hang vagy videó alapú hívást, ezért csak írkáltunk, mielőtt összeköltöztünk. Ha épp volt miről akkor sokat, ha nem akkor nem. Nem lógtunk egymáson, de azért szerettem tudni mi van vele, jól van-e.
nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Az online kommunikáciot nem mindnenk szereti, ezt megertem. De hogy napok telnek el, anélkül, hogy tudnatok egymasrol az nincs rendben. A srac nem szerelmes. Aki szereti a masikat, az tudni akarja, hogy minden rendben vele, napi egy telefon nem ratelepedes.
nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!