Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt akkor engedjem el, igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt akkor engedjem el, igaz? 30/N, 35/F

Figyelt kérdés
Már egy ideje tervezzük a házasságot. Most valahogy feljött a gyerek téma legelőször, és kicsit szíven ütött. A férfi, akire mindig úgy gondoltam, mint a gyerekeim apja, benyögi, hogy nem akar gyereket. Na, most ezt játsszam le vele én vagy engedjem el őt és az egészet? Amióta ezt kijelentette, valami megváltozott bennem iránta. Ti hogyan látjátok? Hátha változik vagy ő már sosem fog?
dec. 11. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk ezt a dolgot nem ártott volna még az ismerkedés elején tisztázni hogy ki hogyan képzeli nagyvonalakban a jövőjét.
dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Most jutottatok el odáig x év után, hogy erről érdemben beszélgessetek??? Bocs, de nem vagytok némi lemaradásban a kommunikáció terén?
dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Előbb kellett volna tisztázni..
dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam, de mindig azzal jött, hogy “ezen még később ráérünk gondolkozni”… :(
dec. 11. 16:33
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
#4 ja ha ezt mondta... akkor pontosan tudta, hogy a saját véleménye homlokegynest ellenkező a tiéddel. Nem volt túl korrekt a fickó, csak már lesz.rja hogy mit gondolsz erről, vagy simán csak úgy van vele itt az ideje, hogy lenyomja a dolgot a torkodon.
dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem az első randin kell megbeszélni az ilyesmit, de könyörgöm, ha az eljegyzésig eljutottatok, nem került elő, ki hogy tervezi a jövőt? Vagy nálatok a kommunikáció kimerül annyiban, hogy "mi legyen a vacsi"?
dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Jól van már, nem kell az elején beszélgetni róla egyáltalán. Mert mondhatja bárki,hogy szeretne, de amikor odajutna mégis meggondolja magát.

A fordítottja is előfordul jó jócskán.


Engedd el kérdező!

dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

nem értek rá jobb a nő szempontból túl lenni rajta 30 elött a komplikációk miatt.


ha nem akar akkor engedd el mi is szét mentünk csak nálunk én akartam de a barátnőm nem. találtok mind a ketten olyat aki ugyan azt akarj mint ti csak keresni kell ne adjátok fel

dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Engedd el. Ha neki a legmélyebb, legelemibb, legösztönösebb, legőszintébb reakciója a teljesen nyílt elutasítás; a tied meg az igenlés lenne; akkor nincs mit tenni. Ez később sem lesz jobb, legfeljebb egyikőtök megerőszakolja majd a saját természetét a másik kedvéért, de abból mi jó sülhetne ki? Szerintem ezt 1-2 évnél tovább eleve nem lenne szabad húzni.

Zárjátok le a kapcsolatot, az lesz a legjobb.

dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
A legelején kellett volna tisztázni. Nálam csak olyan férfi jöhet szóba aki gyerek témában egy véleményen van velem. Magamat szivatom ha nem így csinálom.
dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!